سبد خرید 0

خدمات تولید محتوا

با بازاریابی محتوا کاری کنید که مشتریان شما را به عنوان یک منبع معتبر بشناسند

وبسایت شما بزرگترین ویترین برای تجارت و کسب و کارتان است. طراحی یک وبسایت برای کسب و کارتان اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در آژانس بازاریابی دکه به خوبی این سوژه را فهم می‌ نماییم و چیرگی و تجربه لازم برای برپایی یک وبسایت کاربر پسند و با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

پیشتاز شدن در یک صنعت

با ایجاد محتوای مرتبط و آموزنده، تبدیل به یک منبع معتبر شوید برای هر آنچه که به تجارت شما مربوط است.

هدفگیری مشتریان واقعی

کسانی را به سمت خود جذب کنید که به زمینۀ کاری شما علاقه‌مند هستند و نیازمند خدمات شما می‌باشند.

جذب مخاطبان بیشتر

مطالبی مفید، سرگرم‌کننده و جذاب تولید کنید که باعث شود مخاطبان مشتاقانه با شما وقت بگذرانند.

مطمئن نیستید کدام پنل تولید محتوا برایتان مناسب است؟
برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 09210423947

چطور مشتریان بیشتری را جذب کنم؟

با خدمات طراحی وبسایت دکه می‌توانید مشتریان بیشتری در سراسر اینترنت پیدا کنید!

هزینه خدمات تولید محتوا چقدر می شود؟

آژانس بازاریابی دکه اینجاست تا خدمت بزرگی برای شما انجام دهد، ما در قبال طراحی وبسایت اختصاصی هزینه زیادی از شما نمیگیریم و کاملا منصفانه با شما برخورد می کنیم. طبیعتاً این روش، هزینه مناسبی برای ما و شما خواهد داشت. هدف اصلی آژانس بازاریابی دکه ایجاد تعامل و تبادل با مشتریان و انجام بهترین کیفیت و افزایش تجارت الکترونیک می باشد.

تعرفه‌ خدمات طراحی وبسایت

با توجه به نیاز خود، بسته طراحی سایت مناسب را انتخاب کنید


طراحی وبسایت شرکتی

شروع از

349 تومان

اگر نیاز به یک وبسایت شرکتی اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خویش دارید، یا اگر به دنبال یک تارنما شخصی هستید، این گزینه برای شما پسندیده است.

طراحی وبسایت اختصاصی

شروع از

749 تومان

اگر به دنبال طراحی وبسایت اختصاصی قدرتمند ، کاربرپسند و زیبا با امکانات درخواستی خود ، در هر زمینه ای هستید، ما طراحی وبسایت اختصاصی را برای شما پیشنهاد می دهیم.

طراحی فروشگاه اینترنتی

شروع از

449 تومان

اگر به دنبال طراحی یک تارنما فروشگاهی قدرتمند، زیبا و منحصر به فرد هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

سئوالات متداول

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات تولید محتوا آژانس بازاریابی دکه


تفاوت بسته های طراحی وبسایت آژانس بازاریابی دکه در چیست؟

طراحی وبسایت اختصاصی : در صورتی که شما به دنبال یک تارنما منحصر به فرد برای کسب و کار و تجارت خود هستید یا امکانات به خصوصی مد نظرتان است، ما طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد. به این معنی که سایت شما از ابتدا و با توجه به نیازهایتان ساخته خواهد شد.

طراحی فروشگاه اینترنتی : در صورتی که شما به دنبال یک وبسایت فروشگاهی یا چندفروشندگی منحصر به فرد برای کسب و کار و تجارت خود هستید، ما طراحی فروشگاه اینترنتی برای شما پیشنهاد خواهیم داد.

طراحی وبسایت شرکتی : اگر نیاز به یک وبسایت شرکتی یا چندمنظوره اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خویش دارید، یا اگر به دنبال یک تارنما شخصی هستید، این گزینه برای شما پسندیده است.

طراحی وبسایت چرا اهمیت دارد؟

امروزه به هر اداره، مغازه، فروشگاه و منزلی که سر بزنی حداقل یک کامپیوتر وجود دارد. همچنین در هر جایی که در نظر بگیرید وسیله ای وجود دارد که به اینترنت متصل است و از آن استفاده می کند. یکی از مهمترین ارکان اینترنت و خدمات آنلاین سایت های فعالی هستند که روزانه هزاران نفر بازدید کننده دارند. هر لحظه که می گذرد به اهمیت طراحی سایت به خصوص برای سایت هایی که منجر به کسب درآمد می شوند، افزوده می شود.

بعد از ساخت وبسایت، تا چه زمانی از من پشتیبانی خواهد شد؟

آژانس بازاریابی دکه تا 1 سال از شما پشتیبانی خواهد داشت و به سوالات و مشکلات شما پاسخ می‌دهد.

طراحی سایت اختصاصی من چقدر زمان می برد؟

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی وبسایت، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی سایت توسط آژانس بازاریابی دکه معمولاً حدود 20 روز تا 1 ماه زمان می‌برد.

مطمئن نیستید کدام پنل متناسب با نیاز شما است؟

همین الان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

keyboard_arrow_up