سبد خرید 0

خدمات سئو و بهنیه سازی

با خدمات سئو و بهنیه سازی ما میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

طبق آمار، بزرگ‌ترین کانال ورودی مخاطبان به وب سایت شما، جستجو است. پس سئو و بهینه سازی وبسایت می‌تواند در افزایش ترافیک مرتبط و هدفمند شما تاثیر چشمگیری داشته باشد. اما سئو سایت باید با آگاهی کامل و به صورت اصولی انجام شود و اگر به دست افراد غیر حرفه‌ای سپرده شود، ممکن است نتیجه آن عکس باشد.

تاثیر پایدار و طولانی‌مدت

زمانی‌که رتبه سایت شما در نتایج جستجو بهبود یابد، دیگر به این راحتی‌ها به وضعیت قبلی خود برنمی‌گردد. این یعنی شما هر روز، بدون زحمت و هزینه، مشتری‌های جدیدی از گوگل دارید.‌

دسترسی به مشتریان واقعی

شما افرادی را به سایت خود هدایت می‌کنید که واقعاً به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و سعی دارند از طریق جستجو نیاز خود را برآورده کنند.

افزایش ترافیک طبیعی سایت

با سئوی اصولی، به مرور زمان موتورهای جستجو اعتبار بیشتری برای شما قائل می‌شوند و ورودی سایت شما به صورت کاملاً طبیعی و پایدار افزایش پیدا خواهد کرد.

مطمئن نیستید کدام پنل سئو و بهنیه سازی برایتان مناسب است؟
برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 09210423947

خدمات سئو و بهنیه سازی آژانس بازاریابی دکه

کار سئو و بهینه سازی وبسایت شما پس از آنالیز و طراحی یک استراتژی اصولی و جامع انجام می شود.

بهینه سازی ساختار وبسایت شما

ساختار صفحات و مسیرهای درونی تارنما را درست می‌کنیم تا سایت شما به راحتی توسط موتورهای جستجوگر خوانده شوند.

بهینه سازی محتوا برای کلمات کلیدی

مطمئن می‌شویم که کلمات کلیدی اصلی و فرعی، در وب سایت شما مورد استفاده قرار گرفته و بر روی آنها تاکید شده است.

پیروی از فاکتورهای موتورهای جستجو

ویرایش های لازم را در وب سایت شما اعمال خواهیم کرد تا از همه نظر با اصول استاندارد سئو، همخوانی داشته باشد.

چطور مشتریان بیشتری را جذب کنم؟

خدمات سئو و بهینه سازی دکه می‌تواند پیشنهادی عالی برای افزایش مشتریان شما باشد.

هزینه خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت چقدر می شود؟

برای اینکه مطمئن شوید در مسیر صحیح قدم برمی‌دارید و سرمایه‌های مالی و زمانی شما در بهینه‌ترین حالت شدنی هزینه می‌شوند، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی و استراتژی دقیق آغاز کنید. با به کارگیری آنالیز و تحلیل ، تدوین استراتژی سئو در اولین قدم، می‌توانید نقاط قوت و سستی خود و رقیبان‌تان را به خوبی بشناسید و سپس با برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند، رتبه سایت خویش را در یک بازه زمانی منطقی ارتقاء دهید.

تعرفه‌ خدمات سئو و بهنیه سازی

با توجه به نیاز خود، بسته سئو و بهنیه سازی مناسب را انتخاب کنید


طراحی وبسایت شرکتی

شروع از

349 تومان

اگر نیاز به یک وبسایت شرکتی اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خویش دارید، یا اگر به دنبال یک تارنما شخصی هستید، این گزینه برای شما پسندیده است.

طراحی وبسایت اختصاصی

شروع از

749 تومان

اگر به دنبال طراحی وبسایت اختصاصی قدرتمند ، کاربرپسند و زیبا با امکانات درخواستی خود ، در هر زمینه ای هستید، ما طراحی وبسایت اختصاصی را برای شما پیشنهاد می دهیم.

طراحی فروشگاه اینترنتی

شروع از

449 تومان

اگر به دنبال طراحی یک تارنما فروشگاهی قدرتمند، زیبا و منحصر به فرد هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

سئوالات متداول

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات سئو و بهنیه سازی آژانس بازاریابی دکه


تفاوت بسته های طراحی وبسایت آژانس بازاریابی دکه در چیست؟

طراحی وبسایت اختصاصی : در صورتی که شما به دنبال یک تارنما منحصر به فرد برای کسب و کار و تجارت خود هستید یا امکانات به خصوصی مد نظرتان است، ما طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد. به این معنی که سایت شما از ابتدا و با توجه به نیازهایتان ساخته خواهد شد.

طراحی فروشگاه اینترنتی : در صورتی که شما به دنبال یک وبسایت فروشگاهی یا چندفروشندگی منحصر به فرد برای کسب و کار و تجارت خود هستید، ما طراحی فروشگاه اینترنتی برای شما پیشنهاد خواهیم داد.

طراحی وبسایت شرکتی : اگر نیاز به یک وبسایت شرکتی یا چندمنظوره اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خویش دارید، یا اگر به دنبال یک تارنما شخصی هستید، این گزینه برای شما پسندیده است.

طراحی وبسایت چرا اهمیت دارد؟

امروزه به هر اداره، مغازه، فروشگاه و منزلی که سر بزنی حداقل یک کامپیوتر وجود دارد. همچنین در هر جایی که در نظر بگیرید وسیله ای وجود دارد که به اینترنت متصل است و از آن استفاده می کند. یکی از مهمترین ارکان اینترنت و خدمات آنلاین سایت های فعالی هستند که روزانه هزاران نفر بازدید کننده دارند. هر لحظه که می گذرد به اهمیت طراحی سایت به خصوص برای سایت هایی که منجر به کسب درآمد می شوند، افزوده می شود.

بعد از ساخت وبسایت، تا چه زمانی از من پشتیبانی خواهد شد؟

آژانس بازاریابی دکه تا 1 سال از شما پشتیبانی خواهد داشت و به سوالات و مشکلات شما پاسخ می‌دهد.

طراحی سایت اختصاصی من چقدر زمان می برد؟

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی وبسایت، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی سایت توسط آژانس بازاریابی دکه معمولاً حدود 20 روز تا 1 ماه زمان می‌برد.

مطمئن نیستید کدام پنل متناسب با نیاز شما است؟

همین الان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

keyboard_arrow_up