ویژگی های یک قالب فروشگاهی خوب

صفحه نخست » وردپرس

ویژگی های یک قالب فروشگاهی خوب | نکات مهم در خرید قالب فروشگاهی

اگر قصد دارید یک فروشگاه آنلاین راه بیندازید و نمی‌دانید چه قالبی مناسب فعالیت شما می‌باشد. دکه در این مقاله برای شما ویژگی‌ های یک قالب فروشگاهی خوب را برای شما آورده‌است. فروشگاه و فروش و درآمدی که از آن کسب می‌کنید بسیار وابسته به قالبی است که استفاده می‌کنید. نکات مهم در خرید قالب فروشگاهی در ادامه آورده شده است:

سازگاری با ووکامرس

سازگاری با ووکامرس

ووکامرس مهم‌ترین و پرکاربردترین سامانه‌ی فروش محصولات و ایجاد فروشگاه آنلاین می‌باشد. توسط ووکامرس می‌توان یک سیستم فروش فوق‌العاده را راه اندازی کرد. اگر یک قالب فروشگاهی با ووکامرس سازگاری کامل داشته باشد می‌توانید در فروشگاه خود انواع و اقسام امکانات را به کار ببرید.

در حقیقت ووکامرس یک افزونه برای وردپرس می‌باشد ولی برخی قالب‌ها از این افزونه پشتیبانی نمی‌کنند و همین باعث می‌شود تا نتوانید از آن استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که بهتر است ووکامرس از قبل بر روی قالب نصب شده باشد.

سیستم نظرخواهی و امتیازدهی کاربران

سیستم نظرخواهی و امتیازدهی کاربران

یکی دیگر از ویژگی های یک قالب فروشگاهی خوب سیستم نظرخواهی و امتیازدهی می‌باشد این سیستم فضای تعاملی را بین مشتریان ایجاد می‌کند و مشتریان می‌توانند از نظرات همدیگر برای خرید محصولات استفاده کنند. از طرفی این سیستم‌ها باعث اعتماد و اعتبار بخشیدن به کسب و کار و وبسایت شما می‌باشد.
نمایش و دسته‌بندی کامنت‌ها و نظرات و نمایش دقیق و آماری محصولات نیز به عنوان یک مزیت خوب برای وبسایت شما تلقی می‌شود.

سایدبارها و طبقه‌بندی محصولات

سایدبارها و طبقه‌بندی محصولات

هرچه میزان دسترسی کاربران به محصولات شما آسان‌تر باشد و بتوانند به راحتی و به سرعت محصولات را پیدا کنند شانس فروش شما بیشتر می‌رود. پس طبقه‌بندی درست و صحیح محصولات از سایر ویژگی‌ های یک قالب فروشگاهی خوب می‌باشد که مستقیما در میزان فروش شما دخیل هستند.

در برخی قالب‌ها سایدبارهای متعددی برای ایجاد طبقه‌بندی و نمایش محصولات وجود دارند که می‌توانید از آ‌ن‌ها بهره ببرید. این سایدبارها به دلیل دم دست بودن و دسترسی سریع به آن‌ها و دسته‌بندی‌های مادر و فرزند و دسته‌بندی‌های درختی سرعت بسیار زیادی در پیدا کردن محصولات دارند.

جستجوی سریع و قدرتمند

جستجوی سریع و قدرتمند

هرچه وبسایت شما سریع‌تر باشد یک امتیاز مثبت برای کسب و کار شما محسوب می‌شود اما سرعت در جستجوی محصولات یکی از شاخصه‌های مهم و ویژگی های یک قالب فروشگاهی خوب محسوب می‌شود.

سیستم جستجوی AJAX پیشنهاد ما برای سرعت و قدرتمندی آن می‌باشد. پس باید دقت کنید قالبی که انتخاب می‌کنید که از امکانات ایجکس برخوردار باشد تا بتوانید هم از جستجوی قدرتمند آن استفاده کنید و هم سبد خریدی سریع برای کاربران خود ایجاد کنید.

ویژگی های یک قالب فروشگاهی خوب
(3) رای، میانگین: 4

نوشته های مشابه


ارسال نظر