ویژگی‌های یک قالب سایت مناسب

صفحه نخست » وردپرس

ویژگی‌ های یک قالب سایت مناسب | امکانات یک قالب سایت مناسب

احتمالا در هنگام انتخاب قالب سایت برای وبسایت خود سوالاتی برای شما پیش آمده باشد که چه قالبی برای شما بهتر است، و اصولا ویژگی‌ های یک قالب سایت مناسب باید چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوانید آن را برای سایت خود انتخاب کنید. دکه در اینجا امکانات یک قالب سایت مناسب را خواهد گفت تا در خرید قالب سایت‌ تصمیم درستی بگیرید.

ریسپانسیو بودن قالب

ریسپانسیو بودن قالب

امروزه افراد زیادی با موبایل و تبلت و مواردی از این دست به اینترنت متصل می‌شوند و دیگر مثل سابق حجم گسترده‌ای از وبگردی به کامپیوتر اختصاص نمی‌یابد مرورگرهای مختلفی در حال حاضر وجود دارند و بازار زیادی از فروش و عرضه‌ی محصولات به موبایل و تبلت‌ها عرض دارد.

پس وبسایت شما باید ریسپانسیو باشد تا در صفحات مختلف و رزولوشن‌های مختلف آن برای همه‌ی‌ افراد در دسترس باشد و بتواند نیاز آن‌ها را هم به درستی پوشش دهد. قبل از خرید قالب سایت حتما باید این مورد را در نظر بگیرید.

AJAX

AJAX

ایجکس یک سیستم قدرتمند برنامه‌ نویسی برای وب است که به سایت‌ها اجازه می‌دهد بدون رفرش شدن عملیات‌هایی را انجام دهند. یکی از این کارکردها در جستجوی داخل سایت در دسترس است. موارد دیگر افزودن به سبد خرید در قالب‌ فروشگاهی می‌باشد که در بسیاری از سایت‌ها بسیار مورد استفاده می‌باشد.

طراحی انعطاف‌پذیر

طراحی انعطاف‌پذیر

اگر قالب شما طراحی منعطفی نداشته باشد و نتوانید تغییراتی را متناسب با نیار خود در آن لحاظ کنید مطمئنا نمی‌توانید استفاده‌ی زیادی از آن ببرید. قابلیت‌های شخصی‌سازی و سفارشی‌سازی قالب بسیار مهم هستند و باید از امکان ایجاد انواع تغییرات در قالب اطمینان حاصل کنید.

سرعت و امنیت

سرعت و امنیت

دو مورد از مهم‌ترین المان‌ ها و امکانات یک قالب سایت مناسب که در هنگام خرید قالب سایت باید مدنظر داشته باشید سرعت و امنیت بالای آن می‌باشند. امنیت بالای سایت‌ در اعتبار وبسایت شما تاثیر زیادی دارد و سرعت مناسب آن نیز در میزان ترافیک سایت تاثیر بسزایی دارد.

منطبق بر نیاز

بسته به کاری که انجام می‌دهید و خدماتی که به مخاطبان خود ارائه می‌دهید قالب خود را انتخاب کنید. امکانات یک قالب سایت مناسب چه از نظر المان‌ ها و عناصر گرافیکی به کار رفته در آن و چه انیمیشن‌ها و متن و برنامه‌نویسی پویای آن و متناسب با کاری که قرار است انجام دهید بسیار مهم است. اگر در سایت‌های مختلفی که می‌شناسید چیزی متناسب با فعالیت کاری خود می‌شناسید می‌توانید با خرید قالب سایت‌ های معروف و سایت‌های مشابه فعالیت شما این کار را انجام دهید.

ویژگی‌های یک قالب سایت مناسب
(3) رای، میانگین: 4.3

نوشته های مشابه


ارسال نظر