آموزش رفع خطای Syntax Error‌ در قالب وردپرس

صفحه نخست » وردپرس

آموزش رفع خطای Syntax Error‌ در قالب وردپرس

قالب وردپرس دنیایی از کدها و کلاس‌ها و انواع و اقسام دستورات مختلف است و ممکن است در بسیاری از موارد ارورها و یا باگ‌هایی در آن ایجاد شود که شما باید بتوانید به نحوی‌ آن‌ها را رفع کنید تا به کارایی وبسایت شما رخ می‌دهد. Syntax Error در قالب وردپرس می‌تواند به دلایل مختلفی رخ دهد ولی راه‌هایی برای رفع خطای Syntax Error در قالب وردپرس وجود دارد، دکه در اینجا برای شما آورده است.

آموزش رفع خطای Syntax Error‌ در قالب وردپرس

کدنویسی منعطف

بسیاری از خطاهای قالب وردپرس به دلیل کدنویسی سخت و یا اشتباه آن و بدون داشتن یک برنامه کدنویسی منظم است. این امر باعث می شود تا برخی خطاهای پیش‌بینی نشده در وبسایت به وجود آیند. فراموش کردن یک کاما یا استفاده نادرست از متدها و کلاس‌ها و توابع و … اولین دلیل بروز ارور در قالب وردپرس می‌باشد. بهترین کار برای روبرو نشدن با ارور در قالب وردپرس این است که کدنویسی منعطف داشته باشید و موارد پیش‌بینی شده را در کد وارد کنید تا بتوانید بعدا خطاهای موجود را شناسایی کنید.

درادامه…

کپی کردن برخی اسنیپت‌ها وکدها از داخل اینترنت به کدهای شما ممکن است باعث بروز مشکلات بزرگتری شود و از این نظر پیشنهاد ما این است که به طور کلی هیچ کدی را به صورت آماده استفاده نکنید و حتی‌الامکان از کدهای شخصی خود برای دادن تنظیمات و کارایی‌های مختلف استفاده کنید. از طرفی برخی افزونه‌های غیرمعتبر هم باعث بروز مشکلات متعددی می‌شوند که باید در انتخاب و استفاده از آن‌ها هم دقت کنید.

FTP

اف تی پی امکان خوبی برای پیدا کردن و حذف کردن بسیاری از خطاهای قالب وردپرس می‌باشد، اگر از پیشخوان وردپرس برای اضافه کردن یک کد استفاده کرده‌اید می‌توانید در قسمت Editor آن را وارد کنید ولی بعد از وارد کردن توانایی ویرایش آن را ندارید و تنها راه استفاده از FTP برای رفع ارور در قالب وردپرس می‌باشد.

درادامه…

بعد از نصب اف تی پی می‌توانید قالب خود را ویرایش کنید و به کدهای آن به طور کامل دسترسی داشته باشید. اگر نیازی به خواندن تمام کدها ندارید صرفا خط هایی که در آن‌ها ارور وجود دارد را مطالعه کنید. بعد از اینک ارور را پیدا کردید می‌توانید خط مربوطه را ویرایش کنید و مواردی که باعث ایجاد ارور شده اند را به راحتی شناسایی کنید. سپس می‌توانید دوباره به وردپرس برگردید و صفحه ی خود را مجددا بارگذاری کنید و خواهید دید که وبسایت شما بدون هیچ اروری در حال کار کردن است.

آموزش رفع خطای Syntax Error‌ در قالب وردپرس
(3) رای، میانگین: 4.7

نوشته های مشابه


ارسال نظر