×
خانه » بورس » چگونه بک‌ لینک ایجاد کنیم؟
04 اکتبر 2018

چگونه بک‌ لینک ایجاد کنیم؟

چگونه بک‌ لینک طبیعی ایجاد کنیم؟

ایجاد بک لینک طبیعی

بک‌لینک‌ها در حقیقت وب‌سایت‌هایی هستند که به سایت شما متصل شده‌اند، برای بیشتر موتورهای جستجو، بک ‌لینک طبیعی یک فاکتور مهم در رتبه‌بندی وب‌سایت است و ایجاد بک لینک طبیعی ، ترافیک بیشتری را برای سایت تضمین می‌کند، ایجاد بک لینک باکیفیت عموما کار سختی است ولی همچنان راه‌هایی وجود دارد که به وسیله‌ی آن بتوانید بک لینک طبیعی ایجاد کنید و رتبه‌ی سایت خود را ارتقا دهید. آژانس بازاریابی دکه در این مقاله به شما آموزش می دهد چگونه بک‌ لینک طبیعی ایجاد کنیم؟.

چگونه بک‌ لینک طبیعی ایجاد کنیم؟

بک لینک از طریق اینفوگرافی

اینفوگرافی به این دلیل که اطلاعات زیادی را در حجم کم و به صورت فشرده و تصویری در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد از این رو در ایجاد ترافیک بیشتر برای سایت بسیار مناسب‌اند، اما می‌توان برای ساخت بک لینک نیز از آ‌ن‌ها استفاده کرد. وقتی یک اینفگرافی خوب ساختید یک لینک Embed‌ از آن بسازید و سعی کنید از طریق ایمیل این اینفوگرافی را به وب‌سایت‌های فعال در آن‌ حوزه معرفی کنید تا از لینک وبسایت شما در محتوای خود استفاده کنند.

Guest Article

مقاله‌ی مهمان به این معنا است که شما برای یک وب‌سایت پربازدید به نام سایت خود مقاله یا محتوا تولید کنید، این روش به مراتب آسان‌تر است و معمولا به راحتی می‌توان هم سایت میزبان را پیدا کرد و هم از آن‌ها برای مقاله مهمان درخواست کرد، به همین دلیل این روش برای ایجاد بک لینک طبیعی بسیار رایج است و تنها سختی آن پیدا کردن وبسایت‌های فعال در آن حوزه می‌باشد که می‌توانید از طریق سرچ در گوگل آن‌ها را پیدا کنید و از طریق راه‌های ارتباطی با آن‌ها در مورد نوشتن مقاله با نام سایت خود مذاکره کنید.

سئو چیست؟
این پیشنهاد از دست ندید!

لینک داخلی

لینک‌های داخلی در حقیقت لینک‌هایی هستند که شما در وبسایت خود به مطالب خود ارجاع می‌دهید، از این رو اگر با یک ساختار درست و متناسب با محتوا ساخته شوند فاکتور بسیار مهمی در ایجاد ترافیک و بازدید بیشتر هستند، ایجاد بک لینک داخلی بسیار راحت است و نیازی به ارتباط با سایت‌های دیگر نیست اما دقت داشته باشید که از این لینک‌ها به صورت افراطی استفاده نکنید و در هر محتوا ۳ الی ۴ لینک بسیار مناسب می‌باشند.

با ژورنالیست‌ها و بلاگرها در ارتباط باشید

یک ارتباط ایمیلی خوب با ژورنالیست و دارندگان وبلاگ‌ها هم می‌تواند برای وبسایت شما مفید باشد و هم برای وبسایت ‌هایی که با آن‌ها لینک می‌شوید. از این رو اگر بتوانید بلاگرها را برای یک تبادل دوجانبه آماده کنید بسیار سودمند خواهد بود، از این رو می‌توانید ایمیل دارندگان وبلاگ‌ها را پیدا کنید و برای این کار با آن‌ها مذاکره کنید.

علیرضا شیخی

بنیانگذار شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه "اولین ارائه کننده وب سرویس و خدمات بورس"، همیشه دوست داشتم در عرصه بازارسرمایه و بورس به مردم خدمت رسانی کنم و برای اگاهی بیشتر و قدمی هوشمندانه محصولاتی ارائه کنم که مکملی موثر برای بازاربورس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *