×
خانه » بورس » سئوی On-Page چیست؟
14 اکتبر 2018

سئوی On-Page چیست؟

معرفی سئو On-Page و اهمیت سئوی On-Page

معرفی سئوی داخلی

هر استراتژی سئو بر این مبنا پی‌ریزی شده است که رتبه‌ی سایت را در موتورهای جستجو بهبود دهد. سئوی داخلی (On-Page) که ما آن را عموما با سئو می‌شناسیم و عمومیت بیشتری دارد یکی از راه‌های بهبود کیفیت در موتورهای جستجو می‌باشد. سئوی Off-Page هم گونه‌ای دیگر از سئو می‌باشد که بیشتر مبتنی بر نگاه گوگل به شبکه‌های اجتماعی و سایر وبسایت‌ها می‌باشد. ( مقاله پیشنهادی : سئوی Off-Page چیست؟ )
آژانس بازاریابی دکه در اینجا به معرفی و اهمیت سئوی داخلی (On-Page) می‌پردازد.

معرفی سئو On-Page و اهمیت سئوی On-Page

سئوی On-Page چیست؟

سئوی ذاخلی به تمام کارهایی که با المان‌های وبسایت خود انجام می‌دهید تا موتورهای جستجو شما را شناسایی کنند و به شما رتبه بدهند. این کارها از تکنیک‌ها و تنظیمات و افزونه‌ها گرفته تا کیفیت کدها باعث می‌شوند یک محیط متنی و گرافیکی قوی در وبسایت ایجاد کنند که موتورهای جستجو آن را در صفحات اول خود به کاربران نمایش دهند.

اهمیت سئوی داخلی

کنترل محیط وبسایت با استفاده از المان‌های موجود و رفع مشکلات فنی و کیفیت محتوا در دستان شما است و اگر نتوانید با سئوی On-Page آن را در موتورهای جستجو بالا ببرید قطعا تمام زحمات شما به باد خواهد رفت. تمرکز بر سئو On-Page به این دلیل که تماما در دسترس شما است و نیازی ندارید با سایر وبسایت‌ها برای تبادل لینک مذاکره کنید و یا در شبکه‌های اجتماعی کمپین‌های مختلف بسازید تا بیشتر دیده شوید.

بازاریابی محتوا چیست؟
این پیشنهاد از دست ندید!

تاثیرات سئوی داخلی در وبسایت شما

اگر بخواهید وبسایت شما به موتورهای جستجو شناسانده شود سئوی On-Page این کار را برای شما راحت‌تر کرده است و از نظر فنی می‌توانید افزونه‌هایی را برای سئو وبسایت خود به وردپرس یا پلتفرم‌های دیگر اضافه کنید تا متناسب با آن‌ها به سئوی On-Page بپردازید.
سئو On-Page رابطه‌ی تنگاتنگی با محتوای خوب و مفید دارد و برای اینکه بتوانید رتبه‌ی خوبی بگیرید باید محتوای متناسب و قدرتمند بسازید و این کار کیفیت وبسایت شما را بالاتر می‌برد.
تجربه‌ی کاربری فوق‌العاده نیز از آن دسته مواردی است که سئو On-Page بسیار بر آن موثر است. شما باید بتوانید یک محیط ساده و در عین حال برای مخاطب بسازید تا از بودن در سایت شما خسته نشود و به راحتی بتواند از سایت استفاده کند.

سئو On-Page شامل چه مواردی است؟

  • تنظیم و استفاده از کلیدواژه
  • توضیحات متا برای مطالب
  • تنظیم صفحات مختلف سایت برای بهبود سئو
  • استفاده از افزونه‌های مرتبط با سئو
  • بهینه‌سازی سرعت وبسایت
  • ایجاد تجربه‌ی کاربری متناسب با استفاده از المان‌های گرافیکی
  • لینک‌دهی داخلی
  • بهبود سئوی تصاویر
  • درست کردن لینک‌های شکسته
  • هدینگ‌ها و عنوان‌بندی متن برای خوانایی بهتر

علیرضا شیخی

بنیانگذار شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه "اولین ارائه کننده وب سرویس و خدمات بورس"، همیشه دوست داشتم در عرصه بازارسرمایه و بورس به مردم خدمت رسانی کنم و برای اگاهی بیشتر و قدمی هوشمندانه محصولاتی ارائه کنم که مکملی موثر برای بازاربورس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *