×
خانه » مطالب انگیزشی » سئوی On-Page چیست؟
14 اکتبر 2018

سئوی On-Page چیست؟

معرفی سئو On-Page و اهمیت سئوی On-Page

معرفی سئوی داخلی

هر استراتژی سئو بر این مبنا پی‌ریزی شده است که رتبه‌ی سایت را در موتورهای جستجو بهبود دهد. سئوی داخلی (On-Page) که ما آن را عموما با سئو می‌شناسیم و عمومیت بیشتری دارد یکی از راه‌های بهبود کیفیت در موتورهای جستجو می‌باشد. سئوی Off-Page هم گونه‌ای دیگر از سئو می‌باشد که بیشتر مبتنی بر نگاه گوگل به شبکه‌های اجتماعی و سایر وبسایت‌ها می‌باشد. ( مقاله پیشنهادی : سئوی Off-Page چیست؟ )
آژانس بازاریابی دکه در اینجا به معرفی و اهمیت سئوی داخلی (On-Page) می‌پردازد.

معرفی سئو On-Page و اهمیت سئوی On-Page

سئوی On-Page چیست؟

سئوی ذاخلی به تمام کارهایی که با المان‌های وبسایت خود انجام می‌دهید تا موتورهای جستجو شما را شناسایی کنند و به شما رتبه بدهند. این کارها از تکنیک‌ها و تنظیمات و افزونه‌ها گرفته تا کیفیت کدها باعث می‌شوند یک محیط متنی و گرافیکی قوی در وبسایت ایجاد کنند که موتورهای جستجو آن را در صفحات اول خود به کاربران نمایش دهند.

اهمیت سئوی داخلی

کنترل محیط وبسایت با استفاده از المان‌های موجود و رفع مشکلات فنی و کیفیت محتوا در دستان شما است و اگر نتوانید با سئوی On-Page آن را در موتورهای جستجو بالا ببرید قطعا تمام زحمات شما به باد خواهد رفت. تمرکز بر سئو On-Page به این دلیل که تماما در دسترس شما است و نیازی ندارید با سایر وبسایت‌ها برای تبادل لینک مذاکره کنید و یا در شبکه‌های اجتماعی کمپین‌های مختلف بسازید تا بیشتر دیده شوید.

سیستم سازی کسب و کار چیست؟
این پیشنهاد از دست ندید!

تاثیرات سئوی داخلی در وبسایت شما

اگر بخواهید وبسایت شما به موتورهای جستجو شناسانده شود سئوی On-Page این کار را برای شما راحت‌تر کرده است و از نظر فنی می‌توانید افزونه‌هایی را برای سئو وبسایت خود به وردپرس یا پلتفرم‌های دیگر اضافه کنید تا متناسب با آن‌ها به سئوی On-Page بپردازید.
سئو On-Page رابطه‌ی تنگاتنگی با محتوای خوب و مفید دارد و برای اینکه بتوانید رتبه‌ی خوبی بگیرید باید محتوای متناسب و قدرتمند بسازید و این کار کیفیت وبسایت شما را بالاتر می‌برد.
تجربه‌ی کاربری فوق‌العاده نیز از آن دسته مواردی است که سئو On-Page بسیار بر آن موثر است. شما باید بتوانید یک محیط ساده و در عین حال برای مخاطب بسازید تا از بودن در سایت شما خسته نشود و به راحتی بتواند از سایت استفاده کند.

سئو On-Page شامل چه مواردی است؟

  • تنظیم و استفاده از کلیدواژه
  • توضیحات متا برای مطالب
  • تنظیم صفحات مختلف سایت برای بهبود سئو
  • استفاده از افزونه‌های مرتبط با سئو
  • بهینه‌سازی سرعت وبسایت
  • ایجاد تجربه‌ی کاربری متناسب با استفاده از المان‌های گرافیکی
  • لینک‌دهی داخلی
  • بهبود سئوی تصاویر
  • درست کردن لینک‌های شکسته
  • هدینگ‌ها و عنوان‌بندی متن برای خوانایی بهتر

علیرضا شیخی

بنیانگذار شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه "اولین ارائه کننده وب سرویس و خدمات بورس"، همیشه دوست داشتم در عرصه بازارسرمایه و بورس به مردم خدمت رسانی کنم و برای اگاهی بیشتر و قدمی هوشمندانه محصولاتی ارائه کنم که مکملی موثر برای بازاربورس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *