راهکارهای افزایش سئو

صفحه نخست » سئو

راهکارهای افزایش سئو و افزایش سئو وبسایت

مدیران وبسایت ها و کسب و کارهای اینترنتی همواره در پی راهکارهای افزایش سئو و افزایش سئو وبسایت جهت دریافت ورودی بیشتر از موتورهای جستجو گوگل و افزایش ترافیک وبسایت خود هستند، با توجه به شرایط اقتصادی موجود وقتی که ترافیک ورودی وبسایت افزایش یابد در نتیجه میزان درآمد و کسب و کار شما نیز افزایش خواهد یافت.

اگر به دنبال راهکارهای افزایش سئو و بهینه‌تر کردن وبسایت خود در بستر وب هستید در این مقاله همراه دکه باشید.
چندین راهکار ساده اما مهم جهت افزایش سئو وبسایت :

۱- متاتگ

متاتگ

برای صفحات وبسایت خود از (متاتگ توضیحات meta description) استفاده نمایید، وجود متای توضیحات استاندارد بیشتری به وبسایت شما می‌بخشد و موجب سبقت گیری صفحات وبسایت شما از دیگر وبسایت ها در موتورهای جستجو خواهد شد. البته تعداد کارکترهای توضیحات نباید طولانی باشد، حدودا بین ۶۰ تا ۱۶۰ کارکتر برای متا تگ وبسایت شما کافی است.

۲- تیتربندی

تیتربندی

برای مطالب وبسایت خود تیتر بندی کنید، برای اینکار یک متن را به قسمت های مختلف تقسیم کنید. با استفاده از سر تیترهای H1, H2, H3 این کار به خوبی انجام خواهد گرفت.

۳- بهینه سازی تصاویر

3- بهینه سازی تصاویر

تصاویر موجود در وبسایت خود را بهینه سازی کنید. زیرا این کار بسیار مهم است و به شما کمک می کند تا از رقبا سبقت بگیرید.

۴- بهبود سرعت لود وبسایت

بهبود سرعت لود وبسایت

سرعت لود وبسایت از موارد بسیار مهم جهت افزایش سئو و رتبه وبسایت می باشد. مهمترین عامل مؤثر در سرعت بارگذاری وبسایت، هاست میزبان شما می باشد که باید کیفیت مطلوبی داشته باشد. نقش مهم بعدی گرافیک وبسایت می باشد، که شامل تصاویر موجود و کدها ، استایل ها هستند.

۵- کنترل لینک های داخلی

کنترل لینک های داخلی

لینک‌های داخلی صفحات مختلف وبسایتتان را به یکدیگر منسجم کنید و صفحاتی که ضروری نیستند را به صورت (نوفالو Nofallow) قرار دهید.

۶- استفاده از افزونه سئو

استفاده از افزونه سئو

استفاده از افزونه سئو به سئو وبسایت شما بسیار تاثیر می گذارد.

راهکارهای افزایش سئو
(2) رای، میانگین: 4.5

نوشته های مشابه


ارسال نظر