×
خانه » بورس » راهکارهای تاثیرگذار افزایش سئو وبسایت
27 سپتامبر 2018

راهکارهای تاثیرگذار افزایش سئو وبسایت

راهکارهای تاثیرگذار افزایش سئو وبسایت را یاد بگیرید!

مدیران وبسایت ها و کسب و کارهای اینترنتی همواره در پی بهینه سازی وبسایت و راهکارهای تاثیرگذار برای افزایش سئو وبسایت جهت دریافت ورودی بیشتر از موتورهای جستجو گوگل و افزایش ترافیک وبسایت خود هستند، با توجه به شرایط اقتصادی موجود وقتی که ترافیک ورودی وبسایت افزایش یابد در نتیجه میزان درآمد و کسب و کار شما نیز افزایش خواهد یافت. اگر به دنبال بهینه سازی وبسایت خود در بستر وب هستید در این مقاله همراه آژانس بازاریابی دکه باشید.
چندین راهکار ساده اما مهم و تاثیرگذار جهت افزایش سئو وبسایت :

۱- متاتگ توضیحات

متاتگ توضیحات | راهکارهای تاثیرگذار افزایش سئو وبسایت

یکی از راهکارهای تاثیرگذار برای افزایش سئو وبسایت متاتگ توضیحات است، وجود متای توضیحات، استاندارد بیشتری به وبسایت شما می‌بخشد و موجب سبقت گیری صفحات وبسایت شما از دیگر وبسایت ها در موتورهای جستجو خواهد شد. البته تعداد کارکترهای توضیحات نباید طولانی باشد، حدودا بین ۶۰ تا ۱۶۰ کارکتر برای متا تگ وبسایت شما کافی است.

۲- تیتربندی مطالب

تیتربندی مطالب | راهکارهای تاثیرگذار افزایش سئو وبسایت

یکی دیگر از تاثیرگذار ترین راهکارهای افزایش سئو وبسایت تیتربندی صحیح برای مطالب وبسایت است، برای اینکار یک متن را به قسمت های مختلف تقسیم کنید. با استفاده از سر تیترهای H1, H2, H3 این کار به خوبی انجام خواهد گرفت.

معیار رتبه‌ بندی الکسا چگونه است؟
این پیشنهاد از دست ندید!

۳- بهینه سازی تصاویر

بهینه سازی تصاویر | راهکارهای تاثیرگذار افزایش سئو وبسایت

تصاویر موجود در وبسایت خود را بهینه سازی کنید. زیرا این کار بسیار مهم است و یکی از راهکارهای تاثیرگذار افزایش سئو وبسایت می باشد. و به شما کمک می کند تا از رقبا سبقت بگیرید.

۴- بهبود سرعت لود وبسایت

بهبود سرعت لود | راهکارهای تاثیرگذار افزایش سئو وبسایت

سرعت لود وبسایت از موارد بسیار مهم جهت افزایش سئو و رتبه وبسایت می باشد. مهمترین عامل مؤثر در سرعت بارگذاری وبسایت، هاست میزبان شما می باشد که باید کیفیت مطلوبی داشته باشد. نقش مهم بعدی گرافیک وبسایت می باشد، که شامل تصاویر موجود و کدها، استایل ها هستند.

۵- کنترل لینک های داخلی

کنترل لینک های داخلی | راهکارهای تاثیرگذار افزایش سئو وبسایت

لینک‌های داخلی صفحات مختلف وبسایتتان را به یکدیگر منسجم کنید و صفحاتی که ضروری نیستند را به صورت (نوفالو Nofallow) قرار دهید.

۶- استفاده از افزونه سئو

استفاده از افزونه سئو به سئوی وبسایت شما بسیار تاثیر می گذارد، چندتا از بهترین افزونه های سئو را براتون معرفی میکنم.

  1. افزونه سئو وردپرس یواست Yoast SEO Premium
  2. افزونه سئو وردپرس All in One SEO Pack Pro
  3. افزونه سئو وردپرس Premium SEO Pack
  4. افزونه سئو وردپرس The SEO Framework
  5. افزونه سئو وردپرس SEOPress

علیرضا شیخی

بنیانگذار شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه "اولین ارائه کننده وب سرویس و خدمات بورس"، همیشه دوست داشتم در عرصه بازارسرمایه و بورس به مردم خدمت رسانی کنم و برای اگاهی بیشتر و قدمی هوشمندانه محصولاتی ارائه کنم که مکملی موثر برای بازاربورس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *