کسب درآمد

در فکر یک کسب و کار آنلاین موفق هستید، که چگونه شروع کنید ؟

آیا به اینکه روزانه چندین میلیون نفر محصولات شما را ببینند فکر کرده اید؟

همین حالا شروع کنید تا محصولات شما در بزرگترین ویترین محصولات دیجیتال کشور نمایش داده شده و در دسترس قرار بگیرید.

محصولات حرفه ای

تجربه یک خرید عالی با محصولات عالی


کاربران بسیار زیادی برای طراحی یک سایت استاندارد با ظاهر بصری زیبا و البته کدنویسی حرفه‌ای به استفاده از طرح‌ها و افزونه‌های آماده روی می‌آورند. دکه نیز برای همین کاربران طراحی شده است و به شما این امکان را می‌دهد تا به مجموعه‌ای عظیم از قالب وردپرس ، افزونه وردپرس و سایر محتوای موردنیاز برای انجام هرچه بهتر این کار دسترسی داشته باشید.

محصولات حرفه ای

کسب درآمد پایدار

کسب درآمد پایدار

یک عمر از فروش و درآمد خود لذت ببرید


دکه برای ساده تر شدن فرآیند فروش و پشتیبانی محصول، کلیه این عملیات را برعهده می‌گیرد تا در محیطی کاملا امن و ظاهر ساده با خیال راحت کسب درآمد کنید، دکه ضمن معرفی و نمایش محصول شما از روش‌های متعددی همچون نمایش در ویترین مارکت، ارسال ایمیل، ارسال پیام کوتاه و … به شما این اطمینان را می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن بیشترین درآمد را کسب کنید.

مشتریان هدفمند

نمایش کالا یا محصول به مشتریان و جذب مشتری


دکه به منظور کارآفرینی و حمایت از کسب و کارهای نوپا و خانگی این امکان را فراهم ساخته است تا بیش از ۲۰ هزار مشتری بالقوه مرتبط با محصولات عرضه شده توسط شما، این محصولات را مشاهده و با خرید محصولات شما، به یکی از مشتریان بالفعل شما تبدیل شوند.

مشتریان هدفمند

کاربران چرا دکه را برای خرید انتخاب میکنند؟

ما از خریداران پرسیدیم که چرا محصولات دکه را انتخاب میکنید؟ آن ها به نکات و دلایل جالبی اشاره کردند که از جمله مهم ترین آن ها را در زیر برای شما آورده ایم تا شما نیز از این دلایل مطلح شوید.

پشتیبانی سریع و ویژه
پشتیبانی سریع و ویژه

تیم پشتیبانی دکه متشکل از متخصص ترین و کارآزموده ترین افراد مسلط به وردپرس میباشد و شما کاربران عزیز را تا رفع کامل مشکل همراهی می کند.

محصولات اورجینال
محصولات اورجینال

تمامی محصولات مجموعه دکه بصورت کاملا اختصاصی توسط کاربران تولید و ارائه شده، و تمامی محصولات موجود از نظز بهینه سازی و امنیت رتبه فوق برخوردار هستند.

برخورد دوستانه با مشتری
برخورد دوستانه با مشتری

دکه همواره احترام به مشتری و برخورد دوستانه و صمیمانه با خریدار را جزء اولویت های خود تلقی میکند و به آن پایبند است.

فروشندگان و کاربران گرامی، نسخه جدید وبسایت دکه بزودی با امکانات بسیار بالا ارائه می شود. رد کردن