مزیت ساخت سایت با قالب آماده

صفحه نخست » وردپرس

مزیت ساخت سایت با قالب آماده

در حال حاضر هر کسب و کاری به یک وبسایت برای توسعه و گسترش کسب و کار خود نیاز دارد. ساخت سایت با قالب آماده از جمله‌ی مواردی می‌باشد برای کسب و کارهای کوچک و تازه‌کار بسیار مفید می‌باشد. مزیت ساخت سایت با قالب آماده بر همه واضح و آشکار است و دکه در این مقاله سعی خواهد کرد فوایدی که ساخت سایت با قالب آماده برای افراد و کسب و کارهای مختلف دارد را بررسی کنیم.

مزیت ساخت سایت با قالب آماده

بدون کدنویسی

اگر برنامه نویس نیستید و یا از پس هزینه‌های برنامه‌نویسی سایت برنمی‌آیید استفاده از قالب آماده یکی از راه‌های کم‌هزینه و بسیار سریع برای راه‌اندازی سایت می‌باشد. شما با خرید قالب آماده می‌توانید از امکاناتی که لازم دارید برای وبسایت خود بهره ببرید و نیازی به هزینه‌های بسیار زیاد نمی‌باشد. قیمت قالب آماده به مراتب کم‌تر است و هزینه‌های زیادی را روی دست شما نمی‌گذارد.

مزیت ساخت سایت با قالب آماده

سادگی

قالب آماده تنظیمات ساده‌ای دارد که افراد مبتدی نیز با مقداری کار کردن می‌توانند تغییرات موردنظر خود را در آن اعمال کنند مواردی را حذف یا اضافه کنند و به تنظیمات مختلف آن دسترسی داشته باشند. از طرفی می‌توانند با اضافه کردن افزونه‌ها بدون کدنویسی پیچیده بسیاری از قابلیت‌های دیگر را به آن اضافه کنند.

مزیت ساخت سایت با قالب آماده

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

شاید دو گزینه‌ی زمان و هزینه از مواردی باشند که مهم‌ترین اهمیت را در یک کسب و کار داشته باشند ساخت سایت با قالب آماده باعث می‌شود:

  • زمان زیادی برای کدنویسی و تغییرات اعمالی در سایت صرف نکنید.
  • به راحتی امکانات موردنظر خود را اضافه کنید و تنظیمات قالب را تغییر دهید.
  • نیازی به صرف وقت و هزینه کردن آموزش راه‌اندازی سایت ندارید.
  • هزینه‌های رفع ارور و باگ‌هایی که به برنامه‌نویسان می‌دهید نسبتا پایین‌تر است چون در قالب آماده معمولا در آپدیت‌های مختلف، این باگ‌ها برطرف می‌شوند.

در هر صورت قالب آماده بسیاری از مواردی که ممکن است زمان زیادی از شما بگیرند یا هزینه‌هایی روی دست شما بگذارند را تقلیل می‌دهد و به شما کمک می‌کند وقت و هزینه‌ی خود را روی چیزهای مهم‌تری بگذارید.

مزیت ساخت سایت با قالب آماده

امکانات گسترده و متعدد

قالب آماده به صورت پیش‌فرض امکانات متعددی را در خود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. اگر هیچ ایده‌ای ندارید که چه امکاناتی در وبسایت خود قرار دهید این قالب‌ها می‌توانند به شما کمک کنند. امکاناتی نظیر اسلایدر،‌ طراحی پانوشت‌ها و ساید‌بارها، ایجاد رنگ‌بندی‌های متنوع برای وبسایت و مواردی از این دست در قالب وجود دارند و نیازی به کدنویسی وجود ندارد.

مزیت ساخت سایت با قالب آماده
(2) رای، میانگین: 4.5

نوشته های مشابه


ارسال نظر