×

وب سرویس ابزار دریافت اطلاعات کامل سهام و شاخص بورس

وب سرویس ابزار دریافت اطلاعات کامل سهام و شاخص بورس ایران با انتشار در لحظه صورتهای مالی و اطلاعیه‌ ها و گزارش های … که برای اولین بار در ایران توسط شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه ارائه شده است ، که شما صاحبان کسب و کار بتوانید به راحتی سرویس های خود را به مشتریان خود ارائه دهید.

طراحی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی | آژانس بازاریابی دکه

دقت و صحت اطلاعات

مزیت و دلیل اصلی استقبال مخاطبان از زمان معرفی شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه به بازار تاکنون، دقت بالا و صحت اطلاعات آن است که به دلیل هوشمند بودن ورود داده ها (بدون دخالت نیروی انسانی) و همچنین استانداردسازی و تست چندین باره در مورد صحت فرمول‎نویسی و محاسبات است

سرعت پردازش و ارائه اطلاعات

از آنجائیکه تمامی فرآیند ورود و محاسبه اطلاعات بصورت هوشمند صورت میپذیرد، لذا سرعت ارائه اطلاعات به مخاطبان در حداقل زمان ممکن و در لحظه انجام می‎شود. مزیت رقابتی که در پاسخ به نیاز تحلیلگران جهت بررسی و تحلیل اطلاعات بلافاصله پس از انتشار داده ‎ها توسط شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه ارائه شده است

pic ht10.1d2b1f7b 1024x683 - وب سرویس دریافت اطلاعات سهام

تعرفه وب سرویس ابزار دریافت اطلاعات کامل سهام و شاخص بورس

با توجه به نیاز خود، بسته وب سرویس ابزار دریافت اطلاعات سهام مناسب را انتخاب کنید

بسته تجاری

بسته ماهانه

۱۲۹٫۰۰۰ تومان

بسته اقتصادی

بسته سالانه

۱٫۵۴۹٫۰۰۰ تومان

بسته اختصاصی

بسته نامحدود

۳٫۴۹۰٫۰۰۰ تومان

سئوالات متداول

برخی از سئوالات مهم شما

شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه چیست؟


شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه اولین ارائه کننده وب سرویس و خدمات بورس شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه برای برآورده نمودن هرآنچه که نیاز دارید در خدمت شما کارگزاران و سهامداران و سازمان ها و… می باشد. شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه برای اولین بار در کشور این وب سرویس ها و خدمات ارزشمند را با کم ترین هزینه ممکن برای مشتریان خویش فراهم نموده است. خدماتی شامل (ارائه ابزار تحت وب دیدبان بازار ، ابزار تحت وب نقشه بازار و ابزار تحلیل تکنیکال و…)

تا چه زمان از من پشتیبانی می شود؟


شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه ، محدودیتی در پشتیبانی ندارد و بصورت تمام وقت درخدمت شما مخاطبان و مشتریان عزیز هستیم.

برای پشتیبانی و مشاوره باید هزینه پرداخت شود؟


در شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه پشتیبانی رایگان میباشد و شما هزینه ای برای پشتیبانی و مشاوره پرداخت نمی‌کنید.

استفاده از خدمات نیاز دانش خاصی نیاز دارد؟


خیر، استفاده از وب سرویس بسیار ساده می باشد، علاوه بر آن پشتیبانی شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه به صورت تلفنی، تیکت، ایمیل و حضوری پاسخگو شما است.