×
خانه » بورس » راهکارهای افزایش رتبه وبسایت
03 اکتبر 2018

راهکارهای افزایش رتبه وبسایت

راهکارهای افزایش رتبه وبسایت و بهبود رتبه وبسایت

افزایش رتبه وبسایت

رتبه وبسایت شما در موتورهای جستجو یا الکسا می‌تواند منبع مهمی برای تحلیل و آنالیز پیشرفت وبسایت شما باشد، از این رو افزایش رتبه وبسایت و بهبود آن می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در میزان ترافیک طبیعی وبسایت شما و همچنین بالا رفتن میزان بازدید شود. راهکارهای افزایش رتبه وبسایت بسیار ساده و در عین حال مهم هستند. یادگیری این روش‌های بهبود رتبه وبسایت می‌تواند به شما در داشتن یک کسب و کار موفق بسیار کمک کند. تعدادی از این راهکارها را آژانس بازاریابی دکه در اینجا برای شما آموزش داده است.محتوای مرتبط منتشر کنید.

اگر شما وبسایتی در حوزه‌ی تعمیرات لوازم خانگی باشید مطمئنا منتشر کردن یک مطلب در مورد فوتبال نه‌تنها هیچ بازدیدی برای شما به دنبال نخواهد داشت بلکه باعث می‌شود تا رنکینگ شما در موتورهای جستجو پایینتر رود، از این رو، اگر می‌خواهید یک وبسایت با ارزش داشته باشید حتما از محتوای مرتبط استفاده کنید، محتوای مرتبط با کلیدواژه‌های مرتبط نه تنها ترافیک بیشتری برای وب‌سایت شما ایجاد می‌کند بلکه باعث افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو و الکسا می‌شود.

راهکارهای افزایش رتبه وبسایت و بهبود رتبه وبسایت

محتوای خود را دائما آپدیت کنید.

اگر متوجه شدید که برخی محتواهایی که تولید کرده‌اید بازدید چندانی ندارند یا در موتورهای جستجو نشانی از آن‌ها نیست، حتما سعی کنید تغییراتی در آن‌ها ایجاد کنید، تیترها و هدینگ‌ها را تغییر دهید، کلیدواژه را دستکاری کنید و متادسکریپشن و چکیده‌ی بهتری بنویسید، این آپدیت نگه داشتن یک فعالیت مثبت در موتورهای جستجو به حساب می‌آید و باعث افزایش رتبه وبسایت شما می‌شود، حتی آپدیت کردن مطالب خیلی قدیمی‌تر نیز در الگوریتم‌های جدید گوگل به نحوی در ارتقا رتبه سایت دخیل می‌باشد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟
این پیشنهاد از دست ندید!

بک لینک بسازید.

هرچقدر وبسایت شما ارزشمند باشد و وبسایت‌های مختلف دیگر به مطالب شما لینک بدهند به افزایش رتبه وبسایت شما کمک می‌کنند، از این رو سعی کنید یک وبسایت ارزشمند برای بک لینک بسازید، لینک‌های داخلی و یا لینک به رفرنس‌های مختلف در خود وبسایت شما نیز باعث می‌شود تا یک سایت غنی و قدرتمند در حوزه‌ی خود بسازید.

از آلت تگ‌ها استفاده کنید.

موتور جستجوی گوگل برای تصاویر نیز سرچ مخصوص به خود را دارد اگر در محتوای خود عکس‌هایی دارید سعی کنید تگ آلت یا متن جایگزین برای آن قرار دهید و تمرکز شما نیز بیشتر بر کلیدواژه باشد، در وردپرس این امکان برای هر عکس وجود دارد و می‌توانید متن جایگزین برای عکس قرار دهید، یک مزیت دیگر این روش علاوه بر بهبود رتبه وبسایت این است که اگر بع هر دلیلی عکس‌هایی که در محتوای خود قرار داده‌اید برای مخاطب بارگذاری نشود، به جای عکس متن جایگزین نشان داده می‌شود.

علیرضا شیخی

بنیانگذار شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه "اولین ارائه کننده وب سرویس و خدمات بورس"، همیشه دوست داشتم در عرصه بازارسرمایه و بورس به مردم خدمت رسانی کنم و برای اگاهی بیشتر و قدمی هوشمندانه محصولاتی ارائه کنم که مکملی موثر برای بازاربورس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *