ایزی دیجیتال دانلود چیست؟

صفحه نخست » معرفی محصول

ایزی دیجیتال دانلود چیست؟ | EDD چیست؟

معرفی Easy Digital Download

امروز دکه در خدمت شما می باشد با معرفی ایزی دیجیتال دانلود یا همان EDD که یک امکان یا افزونه پرداخت برای قالب فروش فایل‌ های دیجیتالی می‌باشد، که در حال حاضر بسیاری از وبسایت‌های مبتنی بر دانلود با خرید قالب ایزی دیجیتال دانلود فایل‌های خود را به سادگی در دسترس کاربران قرار می‌دهد و به فروش می‌رسانند. ایزی دیجیتال دانلود مبتنی بر ووکامرس نیست اما سیستم فروش آن بسیار پیشرفته است و امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
امکاناتی که ایزی دیجیتال دانلود در اختیار کاربران قرار می‌دهد عبارتند از:

دانلود به ازای پرداخت وردپرس Easy Digital Download

دانلود به ازای پرداخت وردپرس Easy Digital Download

 

 

افزونه‌ EDD این امکان را به کاربران و صاحبان وبسایت‌ها می‌دهد تا لینک دانلود فایل را صرفا در ازای پرداخت در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهند. این امکان کار را برای کاربران بسیار ساده‌تر کرده است و می‌توانند به طور مستقیم پرداخت خود را در درگاه بانکی انجام دهند و سپس به صفحه‌ی اصلی سایت بازگردانده شوند و لینک دانلود خود را دریافت کنند.

امکانات پرداخت Easy Digital Download

امکانات پرداخت Easy Digital Download

افزونه‌ ایزی دیجیتال دانلود پرداخت‌ها را به خوبی مدیریت می‌کند. مدیریت دانلودها در آن به سادگی انجام می‌شود و صاحبان محصولات می‌توانند کارایی فروش خود را تا سطح زیادی بالا ببرند به طور مثال آمار دانلود هر محصول به طور ویژه نمایش داده می‌شود و می‌توانید افرادی که یک محصول را خریداری کرده‌اند کامل ببینید. تخفیفات موردی را می‌توانید در محصولات ایجاد کنید و از این نر امکانات بسیار متفاوتی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

تنظیمات دانلود Easy Digital Download

تنظیمات دانلود Easy Digital Download

می‌توانید برای دانلود فایل‌ها شرایطی را در نظر بگیرید به طور مثال می‌توانید یک لینک خاص را در اختیار افراد خاصی قرار دهید یا اجازه‌ی ۳ یا هر چند بار دانلود از طریق یک لینک را در اختیار یک کاربر قرار دهید. می‌توانید لینک‌های زمان‌دار هم بسازید و کاربران در یک مدت محدود بتوانند از یک لینک فایل موردنظر خود را دانلود کنند.

تنظیمات عمومی Easy Digital Download

تنظیمات عمومی Easy Digital Download

علاوه بر تنظیمات دانلود ایزی دیجیتال دانلود بسیاری تنظیمات جالب دیگری نیز در آن وجود دارند که می‌توانید به راحتی آن‌ها را در وبسایت خود اعمال کنید. مدیریت کاربران و مدیریت دانلودها تنظیمات متنوعی دارد، می‌توانید برخی کاربران را بلاک کنید تا از دانلود محصولات محروم شوند یا کاربرانی را در لیست تخفیفات ویژه قرار دهید.
تنظیمات دریافت اطلاعات را می‌توانید تغییر دهید و فرم‌های ارتباطی برای دریافت اطلاعات کاربران را مجددا بازسازی کنید می‌توانید تنظیمات خاصی را برای دانلود فایل‌ها و امنیت محصولات در نظر بگیرید. این افزونه که در قالب فروش فایل و بسیاری از قالب‌های دیگر استفاده شده است امکانات متعددی دارد که می‌توانید برای بهینه‌سازی فروشگاه دیجیتالی خود از آن بهره ببرید.

ویژگی های افزونه Easy Digital Download

  • پشتیبانی کامل از زبان فارسی
  • هر کسی می تواند هر چیزی را بفروشد
  • پشتیبانی از درگاه های ایرانی
  • پشتیبانی از درگاه های معتبر خارجی
  • استفاده آسان از افزونه EDD
  • کاربر پسند
  • دارای افزونه های مکمل زیادی می باشد
  • ایجاد کدهای تخفیف
  • صفحه حساب مشتری
  • کنترل دسترسی به فایل

ایزی دیجیتال دانلود چیست؟
(2) رای، میانگین: 4

نوشته های مشابه


ارسال نظر