درباره آژانس بازاریابی دکه

آژانس بازاریابی دکه | Dackeh Marketing Agency با هدف ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال و تشکیل دوره های آموزش بازاریابی حرفه ای در آکادمی بازاریابی و مرکز تخصصی بیزینس کوچینگ در زمینه، فروش، تبلیغات و برند با حمایت و پشتیبانی اساتید برتر بین المللی و داخلی ایجاد شده است. در آکادمی بازاریابی رسانه بازاریابی دکه قصد داریم بهترین دوره های آموزش بازاریابی هدفمند و همچنین کاربردی ترین مطالب و آموزه های موضوعات مرتبط را ارائه دهیم. هدف اصلی ما ارائه جعبه ابزاری کاربردی به صاحبان کسب و کار، مدیران فروش، بازاریابی و تبلیغات می باشد، تا با کمک این مطالب و آموزه ها خدمات و محصولاتی را در کلاس جهانی و بین المللی ارائه نمایند. توسعه کسب و کار با رسانه بازاریابی دکه تجربه کنید!

این مرکز زیر نظر علیرضا شیخی بیزینس کوچ بین المللی فعالیت دارد و برگزارکننده دوره های تخصصی بیزینس کوچینگ و بازاریابی هدفمند می‌باشد.

  1. ماموریت های علیرضا شیخی: قصد دارم بهترین دوره های آموزش توسعه کسب و کار ، تغییر ذهنیت  ، بیزینس کوچینگ و آموزش بازاریابی هدفمند ارائه کنم. و هدف اصلی ما از این دوره ها تعداد ثبت نام ها نیست! هدف اصلی ما تعداد خروجی های موفق می باشد.
  2. علیرضا شیخی می گوید: ”درآمد اصلی من از برگزاری دوره های آموزشی نیست، و کسب و کارهای مختلفی را راه اندازی کرده ام و مدیریت می کنم ولی هدفم این است که تجربیات و آموخته های خود را به هم میهنان ارائه کنم و تأثیر مثبت هرچند کوچک بر بهبود مشعیت مردم بگذارم.”

9
دوره آموزشی

870
دانشجو

+500 ساعت
ساعت آموزش

1
تعداد اساتید

content write - درباره ما