پردازش اطلاعات مالی دکه
منو موبایل

پردازش اطلاعات مالی دکه

قوانین و مقررات - دکه

قوانین و مقررات و شرایط استفاده

دکه یک شرکت پردازش اطلاعات مالی محسوب می‌شود که مجموعۀ گسترده‌ای از خدمات ، محصولات کاربردی و آموزشی در زمینه بورس ، فارکس و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. دکه با هدف بهبود شرایط اینترنت پارسی، قدم به این راه گذاشته است و قوانین خود را با توجه به این مقصود، تعریف کرده است/ خواهشمندیم این قوانین را با دقت مطالعه فرمائید تا جای هیچ‌گونه شبهه‌ای در استفاده از خدمات باقی نماند.

مقررات عمومی

 • تمامی فعالیت‌های وب‌سایت دکه، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.
 • وب‌سایت پردازش اطلاعات مالی دکه اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم برای عکس‌العمل را به آنها بدهد.

تعهدات پردازش اطلاعات مالی دکه

شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه، تعهدات مشخصی نسبت به کار و کاربران خود دارد که در ادامه دقیقاً مشخص شده‌اند.
 • پردازش اطلاعات مالی دکه متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم‌گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و در جهت رفع ابهامات کاربران تلاش کند.
 • پردازش اطلاعات مالی دکه، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را می‌کند تا راهکارها و اصول درست و اساسی را در فعالیت‌های خود به کار گیرد.
 • طبیعی است که پردازش اطلاعات مالی دکه، هیچ کنترل و متعقباً تعهدی در مقابل قطعی احتمالی یا بروز سایر مشکلات ناگهانی را در سامانه خود ندارد و در این گونه موارد، شکیبایی شما می‌تواند کمک بزرگی به رفع مشکل در سریع‌ترین حالت ممکن کند.
 • پشتیبانی پردازش اطلاعات مالی دکه، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات کاربران ایجاد شده است. با اینحال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی نداشته و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، قادر به پاسخگویی سریع نباشد.
 • مالکیت مادی مقاله‌ و محتوای وب‌سایت دکه متعلق به شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه می باشد و در خصوص مالکیت معنوی چنانچه استراتژی، کلمات کلیدی و ویرایش کلی از سمت مجموعه دکه صورت گرفته باشد بدیهی است مالکیت معنوی نیز متعلق به پردازش اطلاعات مالی دکه می باشد و در غیر این صورت با توجه به استعلام رسمی و مکتوب هر فرد یا سازمان از طریق ایمیل رسمی شرکت دکه (info@dackeh.com)، نام نویسنده مقاله به فرد یا سازمان استعلام گیرنده اعلام خواهد شد.

تعهدات کاربران

کاربران و مشتریان پردازش اطلاعات مالی دکه نیز، بالطبع تعهداتی نسبت به کار پردازش اطلاعات مالی دکه دارند که در ادامه خواهد آمد.
 • فعالیت کاربران پردازش اطلاعات مالی دکه باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی و البته، اخلاقی باشد. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوکی، وب‌‎سایت پردازش اطلاعات مالی دکه دکه حق دارد نسبت به قطع همکاری با کاربر، تصمیم‌گیری کند. در صورتی که در چنین شرایطی، مبلغی از کاربر دریافت شده و مقداری از آن، مصرف شده باشد، مبلغ باقی‌مانده محاسبه و به کاربر بازگشت داده می‌شود.
 • تبلیغات و بازاریابی کاربر، نباید منجر به ایجاد مزاحمت برای کاربران فارسی وب شود و ترجیحاً به نحوی باشد که حیطه کاری و محصولات / خدمات کاربر را، با شفافیت برای مخاطبان مشخص کند.
 • هویت و اطلاعات تماس کاربر باید دقیقاً مشخص باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.

موارد ممنوع

 • تجاوز به حریم خصوصی و قانونی دیگران به روش‌های مختلف.
 • فعالیت‌هایی که موجب ضرر و زیان سایرین می‌شود.
 • بر هم زدن نظم و رعایت نکردن اخلاق.
 • مصادیق مجرمانه طبق قانون مجازات اسلامی، جرائم رایانه‌ای، تجارت الکترونیک و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران.
 • هر گونه فعالیت در جهت نفوذ به پایگاه داده پردازش اطلاعات مالی دکه.
 • محتوایی که مستقیم یا به صورت تلویحی، نسبت به یک نژاد، قوم، مذهب، ملیّت یا جنسیتی تبعیض قائل شود.
 • مطالبی با ادعای علمی، بدون ارائه منابع موثق.
 • مطالب غیر قابل اثبات و گمراه‌کننده.

مالکیت فکری

کلیه محتویات پردازش اطلاعات مالی دکه، متعلق به شرکت دکه بوده و مشمول قوانین مالکیت فکری داخلی و همینطور بین‌المللی می‌باشد. لذا حق پیگرد در هنگام مشاهده هر گونه استفاده از آنها برای مقاصد تجاری و غیر تجاری، بدون دریافت اجازه کتبی، برای شرکت پردازش اطلاعات مالی دکه محفوظ است.

استرداد وجه

در صورتی که به هر دلیلی، پردازش اطلاعات مالی دکه قادر به ارائه خدمات ذکر شده در صفحه محصولات و خدمات خود نباشد، موظف است مبلغ دریافت شده از کاربر را به طور کامل به وی بازگرداند. اما در شرایطی که کاربر تصمیم به لغو همکاری بگیرد، پردازش اطلاعات مالی دکه فقط در صورتی که فعالیت آغاز نشده باشد، موظف به بازگشت وجه است و در صورتی که کار آغاز شده باشد، تصمیم‌گیری در زمینه بازگشت وجه، کاملاً به عهده این وب‌سایت است و هیچ‌گونه تعهدی در این زمینه وجود ندارد. آپدیت شده در تاریخ (۱۴۰۰/۰۸/۱۵) :  هرگونه پیش پرداخت درصورت انجام خدمات ذکر شده در وبسایت به معنای قبول پروژه بوده است، و همچنین درصورتی که خارج وبسایت پروژه استارت خورده باشد و کاربر از طریق وبسایت با مجموعه پردازش اطلاعات مالی دکه ارتباط برقرار کرده است. این مورد کاملا مورد قبول است. و پیش پرداخت جزء مسائل عودت وجه نمی باشد، بخاطر مسائلی همچون (نوبت دهی، استفاده از زمان، و…) پس قبل از انجام هر پروژه ای قوانین و مقررات حتما مطالعه نمایید. درصورت چک نکردن این موارد مسئولیت به عهده کاربر می باشد.

اعاده حیثیت

درصورت بروز هرگونه مسائل اخلاقی و فنی که مستقیم بین کارفرما و فریلنسر می باشد، در مرحله اول با گفتگو و مذاکره بین طرفین باید انجام شود. در صورتی که کاربر بدون مطالعه قوانین و مقررات اقدام به هرگونه فعالیت (اتهام، توطئه چینی) شروع به فعالیت های غیراخلاقی انجام دهد، پیگرد قانونی به همراه دارد.

حل اختلاف

در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هر گونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.

فورس ماژور

در صورت بروز حوادثی که کنترل آنها از دست مسئولان پردازش اطلاعات مالی دکه یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و … می‌شوند.

مکاتبات

تمامی مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، بتوان به آنها ارجاع داد.