پردازش اطلاعات مالی دکه
منو موبایل

پردازش اطلاعات مالی دکه

مزایای استفاده از ربات معامله گر در معاملات

ربات معامله گر دکه یا همان ربات تریدریک برنامه نرم افزاری است که برای تجزیه و تحلیل داده های معاملاتی و آنالیز بازار و اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طرف شخص سرمایه گذار طراحی شده است. ربات معامله گر از یک سری الگوریتم استفاده می ‌کند و با تصمیم‌ گیری و بررسی روند بازار، فرصت‌ های معاملاتی مناسب را برای افراد فراهم می ‌کند. همچنین این امکان را برای کاربر ایجاد می‌کند تا کنترل بازار و اموال خود را در دست گرفته و در هر ساعت از شبانه ‌روز بتواند روند معاملات را رصد کند؛ بنابراین دیگر نیاز نیست که از زمان و وقت خود بزنید و شخصاً اقدام به معامله کنید.
به راحتی می توانید با استفاده از این ربات، معاملات خود را انجام دهید. نکته‌ ای که در مورد این ربات‌ها وجود دارد آن است که از احساسات انسانی به دور هستند و به همین دلیل برای انجام معاملات تنها به شاخص‌های حرفه ‌ای تکیه می ‌کنند. مشکلاتی مثل رفتارهای احساسی در انجام معاملات و یا طمع کردن در خرید و فروش با استفاده از این ربات‎ها حل می ‌شود و به طور کلی بر روی داده‌های تاریخی تکیه می ‌کنند و بر اساس آن می ‌توانند پیش ‌بینی و یا معامله انجام بدهند.

استفاده از ربات معامله گر در معاملات

ربات های معاملاتی برای انجام معامله، بازار را تحلیل می ‌کنند. از آنجا که برنامه ریزی ربات ها بر پایه الگوریتم هایی که به وسیله برنامه نویسان نوشته می شوند انجام می گردد بنابراین موفق شدن آن‌ها بستگی به میزان مهارت توسعه دهندگان و آشنایی آن‌ها با کارآیی بازار دارد. ربات های ساده برای معامله گران ماهر کارآیی ندارد زیرا باعث محدود شدن آن‌ها می گردد. ربات معامله گر بورس خود به تنهایی و با توجه به داده هایی که به آن داده شده است شروع به انجام معاملات خرید و فروش می نماید. ربات معامله گر بورس در محاسبات خود از یک سری الگوریتم برای تشخیص روند و تصمیم ‌گیری در مورد اینکه چه زمانی یک معامله باید انجام شود استفاده می ‌کنند.

مزیت استفاده از ربات معامله گر

  • سرعت بالا: ربات های معامله گر بسیار سریع تر و دقیق تر از انسان ها عمل می کند و می توانند امور تکراری را بار ها انجام دهند. کاربران اغلب زمان زیادی را برای انجام معاملات اختصاص می دهند؛ اما بعضی وقت ها در بازار بی ثبات ارزهای دیجیتال تاخیرهایی هر چند بسیار کوچک می تواند باعث از دست رفتن سود شوند؛ اما ربات ها به جهت بهره بردن از یک سری استراتژی ثابت و استفاده از پردازنده های بسیار قدرتمند در لحظه محاسبات را انجام داده و اقدام به خرید یا فروش ارز می کنند.
  • کارایی بالا: یکی از مهم ترین ضعف های انسان، عدم توانایی تمرکز بر بیش از یک موضوع در ثانیه است، بنابراین شما نمی‌ توانید همزمان چندین ارز را کنترل کنید و زمانی که شما در حال سوییچ در بین ارزهای مختلف برای پیدا کردن یک فرصت مناسب هستید، بسیاری از موقعیت های سودآور را از دست خواهید داد. ربات های معامله گر می توانند اقدام به بررسی و آنالیز همزمان چندین ارز دیجیتال در صرافی مورد نظر شما کنند. به همین جهت در صورت تنظیم صحیح آنان هیچ گاه فرصتی را از دست نخواهید داد.
  • فعالیت ۲۴ ساعته: ممکن است معامله مورد نظر زمانی رخ دهد که معامله گر خواب باشد، در نتیجه این موقعیت از دست می رود و معامله گر باید صبر کند تا دوباره این حالت رخ دهد ولی ربات های معامله گر به صورت ۲۴ ساعته آماده معامله می باشند.
  • خستگی ناپذیر: ربات های معامله گر مداوم و به صورت شبانه روز طبق استراتژی تعریف شده با دقت بسیار بالاتر قابلیت شناسایی و حتی ورود به معامله را دارند.
  • درآمد معاملاتی خود را چند برابر کنید: از آن ‌جایی که ربات­ ها به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارند و نیازی به نشستن پشت سیستم برای معامله وجود ندارد، شما زمان بیشتری برای یادگیری و ایجاد استراتژی ‌های معاملاتی دارید. در طی استفاده از روش سنتی، شما در بهترین حالت فقط می ‌توانید از یک استراتژی استفاده کنید.

جمع بندی

یادگیری ماشین و هوش مصنوعی می ‌تواند کمک‌های بسیار زیادی به هوشمند عمل کردن ربات ‌ها کند. این ربات ‌ها اگر در حالت هوشمند باشند در بهترین شرایط خود می ‌توانند به صورت خودکار و با استفاده از بهترین شاخص‌ ها و کمک گرفتن از تحلیل‌های تکنیکال اساسی به معامله و خرید و فروش هوشمند بپردازند و این امکان را به ما می‌دهد که تا جایی که ممکن است نقش انسان را در تجزیه تحلیل‌های اساسی کمتر کنیم و کمک می‌ کند تا شاهد خطاهای انسانی کمتری در انجام معاملات باشیم. برای آشنایی بیشتر با این ربات معاملاتی و نحوه استفاده از آن سری به سایت دکه بزنید و از آموزش های مفید آن در این زمینه بهره مند شوید.

مطالب مرتبط
botcrypto dackeh - معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال

معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال

معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه امروز میخوام معرفی بهترین ربات های معامله […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
servise expert dackeh - معرفی سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور

معرفی سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور

معرفی خدمات سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور معرفی یکی از بهترین خدمات سفارش ساخت اکسپرت و […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
Xauusd dackeh - با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا منفجر کن!

با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا منفجر کن!

با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا XAUUSD منفجر کن! خب خب، امروز بحث شیرین و دلچسبی داریم […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید