پردازش اطلاعات مالی دکه
منو موبایل

پردازش اطلاعات مالی دکه

حمایت اندرو یانگ از بیت کوین استارت خورد!

اندرو یانگ پس از راه اندازی حزب جدید خود، از بیت کوین حمایت می کند!

اندرو یانگ (Andrew Yang)، عضو سابق حزب دموکرات، به تازگی سازمان سیاسی جدید خود را با نام “حزب پیشرو” فاش کرد. مدت کوتاهی پس از آن، او همچنین حمایت از صنعت گسترده تر ارزهای رمزنگاری شده را تأیید کرد. در ادامه بیشتر با مبحث ” حمایت اندرو یانگ از بیت کوین استارت خورد! ” می پردازیم!

اندرو یانگ عاشق ارزهای دیجیتال است!

یانگ از حزب جدید خود، دیروز در یک توییت رونمایی کرد، جایی که در یک مونولوگ ویدئویی توضیح می دهد که این مهمانی در مورد چیست، چند ساعت بعد، کارآفرین محبوب و حداکثرگرای بیت کوین، جف بوث(Jeff Booth)، به بیانیه یانگ پاسخ داد. وی یک پرونده کوتاه برای مبارزه با دستکاری پولی ارائه کرد و پس از آن سؤالی مبنی بر این که آیا یانگ با کمپین خود “بیت کوین و بازار آزاد را پیش می برد” ارائه کرد. یانگ در عرض چند دقیقه به Booth پاسخ داد و ادعا کرد که طرفدار ارزهای رمزنگاری شده و همچنین کارهای Booth است.
“عموماً طرفدار بزرگ بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده هستم و می خواهم اجازه دهم قیمت فیات آنطور که باید کاهش یابد زیرا همه چیز با این روش، به جای مدل تورم، کارآمدتر می شود. من چیزهای زیادی از تو آموختم، جف. “
او سپس ارز دیجیتال را به یکی از وعده های انتخاباتی خود وصل کرد. او می پرسد :”چه کسی می گوید UBI باید در فیات باشد؟”، این نشان می دهد که او ممکن است مایل به انتقال دولت با استفاده از رمزارز باشد.

بیت کوین در مقابل ارزهای دیجیتال : یانگ تفاوت را می داند!

در حالی که جامعه رمزارز عموماً مشتاق سخنان یانگ است، برخی از وی خواسته اند که تنها بر بیت کوین تمرکز کند. دنیس پارکر(Dennis Parker)، دیگر حداکثر گرای نیمه محبوب بیت کوین، به یانگ گفت که سایر ارزهای رمزنگاری شده “یک کازینو بزرگ بدون اصول اساسی” هستند. یانگ به سرعت پاسخ داد و تأکید کرد که بیت کوین “در توانایی خود برای ارائه یک بنیاد غیرقابل دستکاری قوی” منحصر به فرد است. این نشان می دهد که یانگ در حال حاضر فضای رمزارزها را به خوبی درک می کند.
اين مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئوليت آن با پردازش اطلاعات مالی دکه نمی باشد.
منبع:cryptopotato.com

مطالب مرتبط
newsbuycarbmw dackeh - خرید BMW با کریپتو و دنیای ارزهای دیجیتال

خرید BMW با کریپتو و دنیای ارزهای دیجیتال

خرید ماشین BMW با کریپتو و دنیای ارزهای دیجیتال پلتفرم پرداخت کره ای دانال اعلام کرده: در سرویس جدیدی که […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
the beginning of the billion dollar bitcoin mining industry in iran - آغاز صنعت استخراج میلیارد دلاری بیت کوین در ایران!

آغاز صنعت استخراج میلیارد دلاری بیت کوین در ایران!

آغاز صنعت استخراج میلیارد دلاری بیت کوین در ایران! پس از سه ماه ممنوعیت استخراج ارزهای دیجیتال توسط ماینرها بدست […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
bitcoin 500k dackeh - من معتقدم بیت کوین 500 هزار دلار می رسد!

من معتقدم بیت کوین ۵۰۰ هزار دلار می رسد!

بنیانگذار NorthmanTrader با حمایت از کتی وود گفت که بیت کوین به ۵۰۰ هزار دلار می رسد! اسون هنریش (Sven […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید