پردازش اطلاعات مالی دکه
منو موبایل

پردازش اطلاعات مالی دکه

خرید BMW با کریپتو و دنیای ارزهای دیجیتال

خرید ماشین BMW با کریپتو و دنیای ارزهای دیجیتال

پلتفرم پرداخت کره ای دانال اعلام کرده: در سرویس جدیدی که راه اندازی شده است، اجازه خرید ماشین های لوکس از جمله BMW راه خواهد انداخت. در ادامه همراه پردازش اطلاعات مالی دکه باشید با خبر خرید ماشین BMW با کریپتو و دنیای ارزهای دیجیتال.

همکاری دانال فین تک با Samchully Motors

این پلتفرم که بر بستر بلاک چین فعالیت می کند. اعلام کرده است که برای نمونه اول در کره جنوبی میتوان هزینه خرید، یک اتومبیل را با ارزهای دیجیتال به طور کامل پرداخت کرد. و برای این هدف دانال فین تک کره جنوبی با شرکت Samchully Motors همکاری خواهد داشت.

خرید ماشین BMW با کریپتو را از طریق رمزارز این مفهوم را منتقل می کند، که می توانیم هر چیزی را در دنیا با ارزهای دیجیتال خرید کنیم.

هوانگ یونگ تاک، مدیر عامل دانال فین تک اعلام کرده: علاوه بر گسترش همکاری خودروسازان، تلاش خواهیم کرد امکان خریداری هرچیزی را با PAYCOIN فراهم کنیم.
مشتریان و خریداران می‌توانند هر مرحله از فرآیند خرید را در نرم افزار تلفن همراه PCI Danal Fintech انجام دهند. از امضای قرارداد و پرداخت هزینه ماشین تا عرضه خودرو خریداری‌ شده. خیلی راحت و آسان خرید کنید با کریپتو!

دانال فین تک

دانال از زمان راه‌اندازی پی‌کوین در سال ۲۰۱۹. خدمات پرداخت رمزنگاری خود را گسترش داده. از آن زمان با فروشگاه‌های بزرگ رفاه. قهوه‌خانه‌های زنجیره‌ای و رستوران‌های زنجیره‌ای فست فود، مانند ۷-Eleven، Burger King و KFC در سراسر کره جنوبی قرارداد امضا کرده است. تا به مشتریان امکان پرداخت با توکن های PCI برنامه PCI آن اخیراً عملکردی را اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد. کدهای هدیه را برای فروشگاه Google Play خریداری کنند که می تواند در میلیون ها برنامه و همچنین بازی های تلفن همراه استفاده شود.

منبع خارجی: forkast

مطالب مرتبط
قیمت ارز های دیجیتال در پایان سال 1401

پیشبینی قیمت ارز های دیجیتال تا انتهای سال ۱۴۰۱

  مقدمه در مقاله امروز می خواهیم درباره پیشبینی  قیمت ارز های دیجیتال در پایان سال ۱۴۰۱ بحث کنیم و […]

4 دقیقه مطالعه مشاهده

حمایت اندرو یانگ از بیت کوین استارت خورد!

اندرو یانگ پس از راه اندازی حزب جدید خود، از بیت کوین حمایت می کند! اندرو یانگ (Andrew Yang)، عضو […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

آغاز صنعت استخراج میلیارد دلاری بیت کوین در ایران!

آغاز صنعت استخراج میلیارد دلاری بیت کوین در ایران! پس از سه ماه ممنوعیت استخراج ارزهای دیجیتال توسط ماینرها بدست […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید