پردازش اطلاعات مالی دکه
منو موبایل

پردازش اطلاعات مالی دکه

سرخطی زدن در بازار بورس

سرخطی زدن در بازار بورس

همه سرمایه گذاران بورس به دنبال آن هستند تا سریع‌ تر از سایر سرمایه گذاران برای ثبت سفارش خود اقدام کنند. درواقع خرید و فروش به موقع سهام می تواند درصد بسیاری از سرمایه یا سود را نجات دهد، یا حتی بر سود بیفزاید. در بازار بورس بسیار شاهد ایجاد صف‌ های خرید و فروش هستیم و اگر فردی بخواهد در صف خرید یا فروش کاری انجام دهد، باید از نفرات اول باشد و جایگاه بهتری به دست آورد. برای رسیدن به این بازار با سود خوب، سرخطی زدن است که در ادامه به صورت تخصصی تر آموزش سرخط زدن در بازار بورس و معرفی بهترین معتبر ترین ربات سرخطی و ترفندهای سرخط را شرح می‌دهیم تا به شما بگوییم که چگونه با این مفهوم به اوج موفقیت در بورس و سودهی برسید.

 

سرخطی زدن در بورس چیست؟

سرخطی زدن در موفقیت بورس نقش بسیاری دارد و دو فاکتور بسیار مهم نظیر سرعت و دقت در این امر بسیار مهم تلقی می‌شود. در مجموع سر خط زدن در بازار بورس به این معناست که به محض شروع بازار شما سفارش خود را ثبت کنید تا در صف جایگاه بهتر و بالاتری داشته باشید. روش ‌های مختلفی وجود دارد که به سرمایه گذاران کمک می‌ کند سر صف باشند و پیشنهاد خود را زودتر ارسال کنند؛ که برخی به صورت دستی برای این کار اقدام می کنند ولی برخی هم از ربات سرخطی بورس استفاده می کنند. در عمل سرخطی زدن، باید در همان لحظه شروع معاملات در بازار بورس ثبت شود تا سفارش در ابتدای صف قرار بگیرد و در اسرع وقت انجام بگیرد. در واقع شما باید پیش از شروع عمل معاملات بازار سفارش خود را ثبت کنید که این امر نیاز به ترفند و آموزش دارد.

ترفندهای سرخطی زدن در بورس

با یادگیری ترفندها و آموزش سرخط زدن در بازار بورس می‌توانید به موفق شدن خرید سهام با سود بالا کمک کنید. درواقع پیش از آموزش سرخطی زدن در بورس، بهتر است بدانید این ترفند چه زمانی به کار می ‌روند. ما در این آموزش با هدف توزیع عدالت و برابری تمام روش ها و ترفندهای مجاز سرخطی را برایتان شرح خواهیم داد.

  1. به صورت دستی سرخطی بزنید: یکی از ترفندهای سر خطی زدن به صورت دستی است. برای این کار حتماً چند ثانیه قبل از بازار معاملات، پیشنهاد خود را ارسال کنید. البته تفاوت ساعت سرور بورس و ساعت شما ممکن است باعث بروز مشکلاتی شود که برای این کار می‌توانید از نرم افزارهای کلیک استفاده کنید. این نرم ‌افزارها طبق برنامه های از پیش تعیین شده عمل می ‌کند و در بازه های زمانی مشخصی از صفحه عملیات کلیک را انجام می‌دهد؛ بنابراین بدون نیاز به حضور شما، کلیک در زمان درست خود انجام می‌ شود.
  2. با سرور مجازی سرخطی بزنید: سرورهای مجازی بورس به منظور اجرای نرم افزار های تحلیل بازار به صورت ۲۴ ساعته و همچنین دسترسی سریع به وب سایت های خرید فروش سهام از طریق اینترنت ارائه شده اند. سرور مجازی به صورت ۲۴ ساعته فعال بوده و پشتیبانی آن بدون هیچ هزینه ای توسط شرکت سرور بورس صورت می‌گیرد. برای اتصال به این سرور باید از طریق نرم افزار Remote Desktop اقدام نمایید و آموزش آن توسط شرکت سرور بورس ارائه می‌شود.
  3. به ساعت زمانی اعلامی را باور نکنید: اگر اعلام می شود ساعت ۸: ۳۰ بازار برای خرید باز یا عرضه ای انجام می شود، شما ۲ دقیقه قبل از ساعت اعلامی شروع به کلیک کنید. درواقع اختلاف ساعت سرور بورس ایران و سرور مجازی بورس یا رایانه شما موجب این تغییر ساعت می شود.
  4. اینترنت پر سرعت: یکی دیگر از عوامل مهم دیگر و تاثیر گذار در معاملات سر خطی، داشتن اینترنت پر سرعت است. هر چه سرعت اینترنت قوی ‌تر باشد سرخطی زدن در معاملات بورس موفق ‌تر خواهد بود. در این معامله بهتر است درخواست خود را به بدون هیچ معطلی و آنی ثبت کنید.
  5. انتخاب بهترین کارگزاری: ویژگی‌ هایی وجود دارد که اگر کارگزاری ‌ها آن‌ ها را داشته باشند می‌ توانند در در شمار بهترین‌ ها قرار گیرند که این ویژگی‌ ها در اعمال تخفیف کارمزدها، تنوع خدمات، ‌پشتیبانی به موقع، خدمات آنلاین، خدمات مشاوره و آموزش، سیستم معاملاتی بی ‌نقص و دسترسی مناسب برای سرمایه ‌گذاری از طریق شعبات مربوطه‌ کارگزاری‌ ها قابل تشخیص هستند؛ بنابراین بهتر است کارگزاری ‌هایی که این شرایط را دارند را برای معاملات خود انتخاب کنید.
  6. ربات سرخطی معتبر بورس: یکی دیگر از عوامل موثر در سرخط زدن سهام انتخاب ربات سرخطی معتبر هست به همین دلیل پردازش اطلاعات مالی دکه ربات سرخطی معتبر برای شما در نظر گرفته است که نتایج فوق العاده ای تا الان برای خریداران این ربات به وجود اورده است. برای تهیه این ربات کلیک کنید.
مطالب مرتبط
Sarkhatibourse dackeh - معرفی بهترین ربات سرخطی بورس

معرفی بهترین ربات سرخطی بورس

 معرفی بهترین ربات و نرم افزار سرخطی بورس تضمینی امروز در پردازش اطلاعات مالی دکه قصد داریم یکی از بهترین […]

4 دقیقه مطالعه مشاهده
Sarkhatibourse dasti dackeh - تفاوت ربات سرخطی با سفارش دستی در بورس

تفاوت ربات سرخطی با سفارش دستی در بورس

تفاوت ربات سرخطی با سفارش دستی در بورس امروز قصد دارم در پردازش اطلاعات مالی دکه توضیح بدم تفاوت نرم […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
Sarkhatibourse3 dackeh - سرخط زدن یا سرخطی بورس چیست؟ (توضیح کامل)

سرخط زدن یا سرخطی بورس چیست؟ (توضیح کامل)

سرخط زدن یا سرخطی بورس چیست؟ (توضیح کامل) امروز در این مقاله قصد داریم برای شما بیان کنیم بهترین روش […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید