پردازش اطلاعات مالی دکه
منو موبایل

پردازش اطلاعات مالی دکه

 ربات خرید عرضه اولیه

بازار بورس در این روزها میان مردم ایران یکی از بحث های داغ اقتصادی است. بسیاری از مردم آشنایی بیشتری با بورس اوراق بهادار دارند و برخی هم با معامله گری از سود این بازار استفاده می کنند. برای رسیدن به سود و تبدیل سرمایه، مردم استراتژی های مختلفی در پیش می گیرند و یکی از مطمئن ترین راه هایی که می توان برای رسیدن به سود در بازار بورس، استفاده کرد، استفاده از عرضه اولیه است.

عرضه اولیه در روزهای ابتدایی عرضه روند صعودی دارد و خرید این سهم ها کار راحتی نیست. در واقع زمانی که یک سهم، صف های سنگین خرید یا فروش تشکیل می دهد، سر خطی زدن در اینجا معنا پیدا می کند. به این ترتیب تعداد زیادی از سرمایه گذاران برای دست پیدا کردن به سهم خود، به دنبال سرخطی زدن هستند. این افراد تلاش می کنند تا در زمان معرفی عرضه اولیه جزو نفرات اول خرید باشد. چون قیمت سفارشات، در صف خرید بر روی حداکثر قیمت و در صف فروش بر روی حداقل قیمت تنظیم می شود. در نتیجه رقابت روی زمان خرید عرضه اولیه است که واژه سرخطی زدن در اینجا به میان می آید.

ربات خرید عرضه اولیه چیست؟

ربات خرید عرضه اولیه، در واقع نرم افزار کد نویسی شده ای است که شما می توانید آن را تنظیم کنید تا چه سهامی را برای شما خریداری کند، از چه میزانی شروع به کلیک کردن روی سهام مورد نظرتان کند و چه زمانی فاصله زمانی بین کلیک ها را رعایت کند.

بگذارید با یک مثال قضیه را روشن تر کنیم. فرض کید می خواهید سهامی را که دارای صف طولانی خرید است، خریداری کنید. شما باید در جایگاه و در ردیف های اول صف خرید قرار بگیرید. برای اینکه این اتفاق بیفتد به ابزار و زیر ساخت مناسبی نیاز دارید. ربات سرخطی یا ربات عرضه اولیه این کار را برایتان انجام می دهد.

در واقع در حالت عادی بدون استفاده از ربات شما خودتان باید به صورت دستی روی دکمه خرید کلیک کنید و از آن جایی که زمان دقیق باز شدن بازار بورس سهام مورد نظرتان مشخص نیست، بایستی از چند ثانیه جلوتر شروع به کلیک کردن کنید و با فاصله معینی مثلا ۳۰۰ میلی ثانیه که کارگزاری ها تعیین کردند، کلیک کنید.

کاربرد ربات خرید عرضه اولیه

با ربات خرید عرضه اولیه شما می توانید سودهای میلیاردی را در زمان انتشار عرضه اولیه، کسب کنید. در واقع این ربات ها که نرم افزاها و کدهای برنامه نویسی شده هستند، در زمان خاص با درخواست شما اقدام به ارسال سفارش برای سهم مورد نظرتان می کنند. اکثر ارائه کنندگان سرور مجازی، نرم افزاهای ارائه خرید عرضه اولیه را همراه با سرور به صورت رایگان ارائه می کنند تا بتوانید نهایت استفاده را از سرور مورد نظر ببرد.

مزیت های ربات خرید عرضه اولیه

ربات خرید عرضه اولیه مادام العمر است و بدون نیاز به اشتراک دارای لایسنس مادام العمر است. این ربات ها شانس شما را در صف های خرید عرضه اولیه بالا می برند و برای تمام کارگزاری ها قابل استفاده است. شما می توانید ساعت و تاریخ سرخط را روی نرم افزار تنظیمی کنید و در نهایت ادامه کار را به ربات بسپارید.

جمع بندی

ربات عرضه اولیه که در وبسایت دکه ارائه شده است با سرعت بالا دارای هماهنگی عالی با کارگزاری ها بوده و ساعت آن را می توانید بر حسب میکرو ثانیه یا میلی ثانیه تنظیم کنید. با دیدن فیلم جامع و فایل آموزشی به همراه پشتیبانی بیست و چهار ساعتی که از نرم افزارهای عرضه اولیه دکه می شود شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به تخصص خیلی راحت این ربات را نصب کنید.

مطالب مرتبط
Sarkhatibourse dackeh - معرفی بهترین ربات سرخطی بورس

معرفی بهترین ربات سرخطی بورس

 معرفی بهترین ربات و نرم افزار سرخطی بورس تضمینی امروز در پردازش اطلاعات مالی دکه قصد داریم یکی از بهترین […]

4 دقیقه مطالعه مشاهده
Sarkhatibourse dasti dackeh - تفاوت ربات سرخطی با سفارش دستی در بورس

تفاوت ربات سرخطی با سفارش دستی در بورس

تفاوت ربات سرخطی با سفارش دستی در بورس امروز قصد دارم در پردازش اطلاعات مالی دکه توضیح بدم تفاوت نرم […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
Sarkhatibourse3 dackeh - سرخط زدن یا سرخطی بورس چیست؟ (توضیح کامل)

سرخط زدن یا سرخطی بورس چیست؟ (توضیح کامل)

سرخط زدن یا سرخطی بورس چیست؟ (توضیح کامل) امروز در این مقاله قصد داریم برای شما بیان کنیم بهترین روش […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید