پردازش اطلاعات مالی دکه
منو موبایل

پردازش اطلاعات مالی دکه

ربات نوسان گیر بورس

ربات نوسان گیر بورس | ربات اسکالپی بورس

نوسان گیری در بورس نوعی استراتژی معاملاتی است که در پی تغییرات سریع قیمت ها به میان می آید. در صورتی که قصد دارید در دوره کوتاه مدت از این معاملات سود دریافت کنید، در نظر داشته باشید که مسیر راحتی پیش رویتان نیست؛ اما به دلیل جذابیت و هیجان در این روش‌ها معمولاً، معامله گران زیادی در بازار سرمایه به دنبال نوسان گیری هستند.

نوسان گیری نیاز به دانش و مهارت در تابلو خوانی و بازار خوانی دارد. در واقع در صورتی که به این دو مورد مسلط نباشید، شانس خوبی برای برنده شدن در نوسان گیری ندارید. بسیاری از سرمایه گذارانی که باورود به بازار سرمایه و سودهای کوتاه مدت بدون علم مهارت شروع به نوسان گیری کردند، شاید در ابتدا سود کرده باشند اما در نهایت متحمل ضرر شدند و بخشی از سرمایه خود را از دست دادند. برای برنده شدن در بازار سهام از طریق نوسان گیری بایستی سهم مناسب را برای نوسان گیری بشناسید و در نهایت قادر به شناسایی نقطه مناسب برای خرید و فروش سهم باشید. در واقع باید آماده و گوش به زنگ نوسان گیری باشید تا بتوانید از طریق این روش سود مناسبی دریافت کنید.

ربات نوسان گیر بورس چیست؟

 تغییرات قیمت سهام در بازه های کوتاه مدت را می توان نوسان نامید. کسانی که در بازه زمانی کوتاه مدت کار کرده و سود خود را از همین نوسان قیمت می گیرند، نوسان گیر می گویند. در واقع نوسان گیری در بازار سرمایه تنها راه کم ریسک برای کسب سودهای معقول است؛ اما در این شرایط بایستی بهترین سهام را شناسایی کنید و به واسطه رباتی که این کار را انجام می دهد، در بهترین و سریع ترین زمان ممکن به سهم مورد نظر ورود کنید. بعد از چند روز اصلاح یا ریزش سهم، توجه خریداران دیگر را نیز به خود جلب می کند و در کوتاه ترین زمان ممکن، سهم مورد نظر از کف قیمتی که داشت به سقف قیمتی خود در روز می رسد.

سفارش گذاری برای سهام هایی که هر ثانیه خریداران پیشنهاد بالاتری ثبت می کنند تا فرصت ورود به سهم را از دست ندهند، کار راحتی نیست…

کارکرد ربات نوسان گیر بورس چیست؟

ربات نوسان گیر بورس این امکان را فراهم می کند تا بتوانید سهم مورد نظرتان را در زمان مشخص و به موقع خریداری کنید و در صورتی که سهم مورد نظر در حال ریزش از قیمت خودش بود، در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین میزان ضرر، قبل از اینکه به صف فروش سنگین بنشیند، سهم خود را بفروشید.
مزایای ربات نوسان گیر بورس

ویژگی مثبتی که این ربات ها دارند، قابلیت فیلتر کردن نوسان های روزانه و هفتگی است که با این فیلتر می توانید با بهترین سهام بازار برای سرمایه گذاری آشنا شوید. در نتیجه به موقع، سهام آماده رشد را در بازه مشخصی پیدا کرده و خرید می کنید. به این ترتیب بدون نیاز به اینکه خودتان گوش به زنگ باشید، ربات این کار را انجام می دهد و بهترین سهم بازار را خریداری کرده و به موقع، به فروش می رساند تا از ضرر سیدن به شما جلوگیری کند.

جمع بندی

سهام دارانی که ریسک پذیری بالاتری داشته و محدودیت سرمایه ندارند، به دنبال معامله های کوتاه مدت و نوسان گیری هستند. البته این دو موضوع با هم متفاوت هستند. معامله کوتاه مدت در بازه زمانی یک تا سه ماه انجام می شود در حالی که نوسان گیری نهایتا بین دو هفته تا یک ماه سرمایه شخص را به دست می گیرد. در نهایت، انتخاب سهم هایی که می خواهید روی آن استراتژی نوسان گیری پیاده کنید به عوامل مختلفی همچون خرید و فروش روی تابلو معاملات، حجم معاملات و قیمت های مختلف بستگی دارد. اگر سهام داری باشید که به این موارد آگاه باشید و روند جریان سهم را تشخیص دهید در کنار ربات نوسان گیری می توانید از نوسان گیری سود به دست آورید.

سایت پردازش اطلاعات مالی دکه به عنوان مرجع آموزش و یادگیری معامله گری با هوش مصنوعی شما را برای استفاده از ربات نوسان گیری و استراتژی نوسان گیری بالا برده تا در بتوانید سود مناسبی از سرمایه خود از طریق نوسان گیری به دست آورید.

مطالب مرتبط
Sarkhatibourse dackeh - معرفی بهترین ربات سرخطی بورس

معرفی بهترین ربات سرخطی بورس

 معرفی بهترین ربات و نرم افزار سرخطی بورس تضمینی امروز در پردازش اطلاعات مالی دکه قصد داریم یکی از بهترین […]

4 دقیقه مطالعه مشاهده
Sarkhatibourse dasti dackeh - تفاوت ربات سرخطی با سفارش دستی در بورس

تفاوت ربات سرخطی با سفارش دستی در بورس

تفاوت ربات سرخطی با سفارش دستی در بورس امروز قصد دارم در پردازش اطلاعات مالی دکه توضیح بدم تفاوت نرم […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
Sarkhatibourse3 dackeh - سرخط زدن یا سرخطی بورس چیست؟ (توضیح کامل)

سرخط زدن یا سرخطی بورس چیست؟ (توضیح کامل)

سرخط زدن یا سرخطی بورس چیست؟ (توضیح کامل) امروز در این مقاله قصد داریم برای شما بیان کنیم بهترین روش […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید