پردازش اطلاعات مالی دکه
منو موبایل

پردازش اطلاعات مالی دکه

معرفی نرم افزار استراتژی کوانت X

معرفی نرم افزار استراتژی کوانت | Strategy Quant X

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که می‌ خواهید استراتژی معاملاتی شخصی خودتان را با استفاده از الگوریتم ‌های تریدینگ داشته باشید، در حالی که اطلاعات کافی از برنامه نویسی ندارید، نگران نباشید. خبر خوب این است که بدون داشتن مهارت در برنامه نویسی می‌توانید با تهیه نرم افزار استراتژی کوانت Strategy Quant X کد استراتژی‌ ایجاد کرده و آن را در پلتفرم معاملاتی‌ تان به کار بگیرید. از طرفی، در صورتی که به برنامه نویسی‌های MQL مسلط هستید و می‌خواهید از امکانات هوش مصنوعی و تست و الگوریتم‌های بهینه سازی استفاده کنید، نیز این مطلب برای شماست. همراه پردازش اطلاعات مالی دکه باشید، در ادامه معرفی نرم افزار استراتژی کوانت (Strategy Quant X) چیست؟ خواهیم پرداخت.

 

معرفی نرم افزار استراتژی کوانت X چیست؟

یکی از نرم افزارهای ساخت ربات ‌های معامله‌گر ، نرم افزار استراتژی کوانت X است. این نرم افزار یک پلتفرم ساخت استراتژی فوق‌العاده قوی بوده که از تکنیک‌ های یادگیری ماشین و برنامه نویسی ژنتیک، استفاده می ‌کند. با این نرم افزار می‌ توانید استراتژی ‌های جدیدی مانند ربات ‌ها و اکسپرت ‌های معاملاتی برای بازارهایی همچون فارکس، آتی و بازارهای سهام ارز دیجیتال بسازید.

نرم افزار استراتژی کوانت X قادر است هزاران شرایط مختلف ورود و خروج به بازار را برای پیدا کردن بهترین استراتژی مطابق با معیارهای انتخابی شما، ترکیب کرده و مورد بازبینی قرار دهد. با این نرم افزار می توانید استراتژی داشته باشید که احتمال کسب سود را در بازار بورس برایتان بالا می برد. ازآنجایی که یافتن استراتژی در بازار بورس کار راحتی نیست، با کمک نرم افزار استراتژی کوانت X می توانید برای پیدا کردن استراتژی های عالی و ایده های تجاری قوی کمک بگیرید.

کاربرد نرم افزار Strategy Quant X

بعد از گفتن تمام این موارد، بیایید ببینیم کاربرد نرم افزار استراتژی کوانت X چیست؟ با این نرم افزار منحصر به فرد می‌ توانید استراتژی‌ های معاملاتی خود را آزمایش و بهینه کنید. بدون اینکه نیاز به مهارت برنامه نویسی داشته باشید، به راحتی می توانید کد منبع استراتژی را در پلتفرم های مختلف معاملاتی به کار بگیرید.

عدم داشتن محدودیت برای استراتژی معاملاتی شما را قادر می سازد تا بی‌نهایت استراتژی بسازید که برای هر نماد و تایم فرم به طور جدا برنامه ریزی شده است. ضمن اینکه می توانید با تغییر در قوانین معاملاتی آن را بهبود دهید و یا با الگوریتم فوروارد اوپتیمازیشن متریکس، آن را بهینه کنید.

عملکرد این نرم افزار برای ایجاد، آزمایش و بهینه سازی استراتژی‌های معاملاتی شما است. درواقع می‌تواند خیالتان را راحت کند که در شرایط واقعی بازار به خوبی و دقیق عمل کرده و بهترین استراتژی را پیش رویتان می‌گذارد. با این نرم افزار، در حالی که مشغول کارهای شخصی روزانه‌تان هستید، می توانید روزانه میلیون ها استراتژی خرید و فروش جدید ایجاد کرده، تست کنید و در نهایت با بهینه سازی آن ها، بهترین استراتژی را انتخاب کنید. ضمن اینکه دیگر نگرانی خطاهای انسانی ازجمله فراموش کردن را نخواهید داشت.

نحوه ساخت استراتژی معاملاتی توسط نرم افزار استراتژی کوانت

ساخت استراتژی معاملاتی با نرم افزار استراتژی کوانت، کار سختی نیست. تنها طی سه گام این کار را انجام می‌دهد. ابتدا هزاران استراتژی معاملاتی مبتنی بر فرایندهای پیشرفته ماشین لرنینگ برای بازارها و تایم فریم‌های مختلف ایجاد می‌کند و سپس از میان آن‌ها بهترین استراتژی را انتخاب می‌کند. انتخاب بهترین استراتژی بر اساس نتایج آزمایش‌ ها و تست استحکام و بهینه سازی انجام می شود. در نهایت یک پورتفو از مطمئن ترین و موفق‌ترین استراتژی ها با توجه به تغییرات شرایط بازار ایجاد می کند.

جمع‌بندی

به طور کلی نرم افزار استراتژی کوانت X یک ابزار حرفه‌ای برای آنالیز و مدیریت سرمایه است. با این نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود تا سبدی از استراتژی های معاملاتی را برای خود ایجاد کنید. استراتژی کوانت، نوعی پلتفرم برای تحقیق، توسعه و بهبود استراتژی در بورس است که با استفاده از هوش مصنوعی و برنامه نویسی های ژنتیک، سیستم های معاملاتی قدرتمند در بازارها و بازه های زمانی مختلف را مورد استفاده قرار می دهد. به کمک این نرم افزار دیگر نیازی به مهارت در برنامه نویسی نخواهید داشت.

در صورتی که قصد استفاده از این نرم افزار و کسب سود در بازارهای معاملاتی را دارید، سایت پردازش اطلاعات مالی دکه به طور کامل مرجع کاملی از اطلاع رسانی نرم افزارهای مرتبط با بازارهای مالی است.

لینک های مفید

  1. تهیه نرم افزار استراتژی کوانت x
  2. دوره آموزشی ساخت ربات های معامله گر با استراتژی کوانت
  3. طراحی و سفارش اختصاصی ربات معامله گ
  4. آموزش استراتژی کوانت رایگان
مطالب مرتبط
strategyquant dackeh - آموزش رایگان استراتژی کوانت قسمت دوم | یادگیری ریتستر

آموزش رایگان استراتژی کوانت قسمت دوم | یادگیری ریتستر

آموزش رایگان استراتژی کوانت قسمت دوم | یادگیری ریتستر خب خب قسمت دوم آموزش و یادگیری رایگان بخش ریتستر نرم […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
strategyquant1 dackeh - آموزش رایگان نرم افزار استراتژی کوانت قسمت اول | یادگیری بیلدر

آموزش رایگان نرم افزار استراتژی کوانت قسمت اول | یادگیری بیلدر

آموزش رایگان نرم افزار استراتژی کوانت قسمت اول | یادگیری بیلدر توی قسمت اول آموزش رایگان دادیم که با استفاده […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
zednek dackeh - داستان موفقیت زدنیک زانکا مدرس الگوتریدینگ

داستان موفقیت زدنیک زانکا مدرس الگوتریدینگ

داستان موفقیت زدنیک زانکا مدرس الگوتریدینگ در این مقاله داستان مردی بزرگ به نام زدنیک زانکا مدرس و اسطوره دنیای […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید