پردازش اطلاعات مالی دکه
منو موبایل

پردازش اطلاعات مالی دکه

اکسپرت معاملاتی یا ربات معامله گر چیست؟

اکسپرت ادوایزر معاملاتی یا ربات معامله گر چیست؟

همان طور که می دانید علوم رایانه نقش کاربردی و اساسی را در زندگی بشر به همراه دارد و با توجه به این موضوع، قیمت گذاری های مربوط به دارایی، گسترش تجارت آنلاین و تحلیل معامله گری در قالب اکسپرت ادوایزر تا حدود بسیار زیادی به سیستم های کامپیوتری بستگی دارد. در این مقاله قصد داریم برای شما در رابطه با اکسپرت ادوایزر معاملاتی یا همان ربات معامله گر چیست؟ مواردی را بیان کنیم، پس دعوت می کنیم برای اطلاعات بیشتر پردازش اطلاعات مالی دکه را همراهی کنید.

اکسپرت ادوایزر چیست؟

در حالت کلی اکسپرت ادوایزر معاملاتی یا ربات معامله گر نوعی ربات نرم افزاری می باشد که با در نظر داشتن تمامی جزئیات و بر اساس آن، یک استراتژی معاملاتی را در نظر می‌ گیرد که شامل قوانین خاصی همچون ورود، خروج و مدیریت سرمایه می باشد، البته لازم به ذکر است بیان کنیم که تمامی موارد گفته شده در بستر یک نوع زبان برنامه نویسی که مربوط به پلتفرم های معاملاتی است طراحی شده و از این امکان برخوردار هستند که تمامی کارهای مربوط به خرید و فروش را به طور خودکار انجام دهند.

ربات معامله گر یا همات اکسپرت

اکسپرت ادوایزر های معاملاتی نیز دارای قوانین خاص خود می باشند. هنگامی که اکسپرت های ساده مورد نظر قرار بگیرد تنها از یکسری مولفه های نموداری و محاسباتی برای تدوین مربوط به استراتژی معاملاتی استفاده خواهد شد، اما در ربات های معاملاتی نوین موضوع کمی متفاوت بوده و با استفاده از هوش مصنوعی این امکان فراهم خواهد شد تا از عوامل بنیادی و اخباری نیز در تعیین کردن زمان ورود و خروج وجود داشته باشد، اما تفاوتی که به همراه دارد تنها یک بار و فقط برای اجرا کردن دستورات معاملاتی اجرا می شود و توانایی انجام معاملات خودکار را به همراه ندارد.

مهم ترین نکات یک اکسپرت سودآور

  1. مدیریت سرمایه قوی
  2. زمان معاملات اصولی
  3. استراتژی معاملاتی قوی

کارایی اکسپرت ادوایزر در کدام بازارها است؟

اکسپرت ادوایزر معاملاتی یا همان ربات های معامله گر برای تمام بازارهای مالی (بورس ، فارکس و ارزهای دیجیتال) کارایی دارند، و اگر درست و اصولی طراحی شود میتواند بسیار برای شما سودآور باشد و مثل یک ماشین پولسازی عمل کند.

ربات های معامله گر شامل دو دسته هستند:

  1. اکسپرت ادوایزر
  2. اکسریپت

می‌ شوند و اگر شما قصد انجام تبدیل استراتژی معاملاتی را دارید باید استفاده از اکسپرت را در اولویت خود قرار دهید. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت پردازش اطلاعات مالی دکه به طور کامل از تمامی مراحل ساخت اکسپرت ادوایزر معاملاتی اطلاع حاصل فرمایید.

لینک های مهم

مطالب مرتبط
botcrypto dackeh - معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال

معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال

معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه امروز میخوام معرفی بهترین ربات های معامله […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
servise expert dackeh - معرفی سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور

معرفی سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور

معرفی خدمات سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور معرفی یکی از بهترین خدمات سفارش ساخت اکسپرت و […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
Xauusd dackeh - با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا منفجر کن!

با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا منفجر کن!

با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا XAUUSD منفجر کن! خب خب، امروز بحث شیرین و دلچسبی داریم […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید