پردازش اطلاعات مالی دکه
منو موبایل

پردازش اطلاعات مالی دکه

آیا واقعا اکسپرت های معاملاتی سودآور هستند؟

آیا واقعا اکسپرت های معاملاتی یا ربات های معامله گر سودآور هستند؟

همانطور که می‌دانید اکسپرت های معاملاتی ربات‌ های معامله گر ی هستند که با پذیرش یک سری دستورات از طرف تریدر و تعریف یک سری ایده‌آل برای آنها فرآیند برسی و یا گاها کل فرآیند ترید را انجام داده و معامله را تمام می‌کنند. حال سئوال اصلی اینجاست که آیا واقعا آیا واقعا اکسپرت های معاملاتی یا ربات های معامله گر سودآور هستند؟ با توجه به این که اکسپرت های معاملاتی زیادی وجود دارند و گفته می‌شود که هر کدام در یک بستر خاص فعالیت دارد چگونه می‌توان فهمید که این ربات‌ها کارایی لازمه را دارند یا خیر؟ در این مقاله از پردازش اطلاعات مالی دکه به شما خواهیم گفت چطور.
حتما مقاله : اکسپرت چیست؟ مطالعه کنید.

اکسپرت های معاملاتی اگر اصولی طراحی شوند سودآور هستند!

برای پاسخ به این سوال (آیا واقعا ربات های معامله گر سودآور هستند؟) اول باید در نظر گرفت که اکسپرت های معاملاتی ربات هستند نه انسان و تابع دستورات فرد تریدر می‌باشند و خود همین موضوع تا حد زیادی به ما می‌‎گوید که آیا واقعا اکسپرت های معاملاتی سودآور هستند و یا نه.
همانطور که یک تریدر باید هنر معامله خود را در ترید دستی به نمایش بگذارد، در مواجهه با یک اکسپرت معاملاتی نیز باید با انتخاب استراتژی درست و همینطور در نظر گرفتن یک سری فاکتور دیگر مانند کیفیت ربات و همینطور حرفه‌ای بودن کد نویسی ربات پیش برود.

جمع بندی

در انتها و در پاسخ به سوال آیا واقعا ربات های معامله گر سودآور هستند؟ یا خیر باید گفت که این ربات‌ها پتانسیل سودآور بودن را دارند اما نه به خودی خود بلکه باید با در نظر گرفتن فاکتورهایی که ذکر شد و همینطور با ترسیم استراتژی درست برای آنها و استفاده هوشمندانه انتظار سود از یک اکسپرت را داشت.
این ربات‌ها به تنهایی معجزه نمی‌کنند و می‌توان گفت که اکسپرت‌ها همان استراتژی‌های ترید دستی هستند که به حالت اتوترید انجام می‌گیرند و در صورتی که آن استراتژی دستی سودآور و مناسب باشد طبیعتا اکسپرت حاصل از برنامه نویسی آن نیز نتیجه خوبی را در بر خواهد داشت وبر عکس این قضیه نیز معتبر است.

لینک های مهم

مطالب مرتبط
botcrypto dackeh - معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال

معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال

معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه امروز میخوام معرفی بهترین ربات های معامله […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
servise expert dackeh - معرفی سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور

معرفی سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور

معرفی خدمات سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور معرفی یکی از بهترین خدمات سفارش ساخت اکسپرت و […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
Xauusd dackeh - با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا منفجر کن!

با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا منفجر کن!

با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا XAUUSD منفجر کن! خب خب، امروز بحث شیرین و دلچسبی داریم […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید