پردازش اطلاعات مالی دکه
منو موبایل

پردازش اطلاعات مالی دکه

تفاوت اکسپرت و اندیکاتور در چیست؟

تفاوت اکسپرت معاملاتی و اندیکاتور در چیست؟

قبل از ورود به بورس و فارکس و بازارهای مالی شما باید با اصطلاحات این حوزه به طور دقیق آشنا شوید. در این مقاله قصد داریم به جواب سوال تفاوت اکسپرت معاملاتی یا همان ربات معامله گر و اندیکاتور در چیست؟ بپردازیم اما قبل از آن بهتر است تا کمی با معنی آن‌ها آشنا شوید. در ادامه با پردازش اطلاعات مالی دکه همراه باشید.

اندیکاتور و اکسپرت معاملاتی یا همان ربات معامله گر

لغت اندیکاتور به معنی معیار اندازه گیری است و در کل شما با مقایسه تعدادی داده و متغیرها می‌توانید اندیکاتور ایجاد کنید. اندیکاتورهایی که در فارکس معامله گران بر روی پلتفرم‌های معاملاتی مثل متاتریدر استفاده می‌کنند در واقع فایل‌هایی هستند که با فرمت‌های ام کیو ال ۴و۵ نوشته شده اند و در محیط MT4 یا MT5 اجرا می‌شود.
اگر بخواهیم از لحاظ برنامه نویسی اندیکاتور و اکسپرت را باهم مقایسه کنیم، بین آن‌ها تفاوت زیادی وجود ندارد و تمام برنامه نویسان در محیط ویرایش و در پلت فرم مربوطه آن‌ها را برنامه نویسی می‌کنند.

تفاوت اکسپرت معاملاتی یا همان ربات معامله گر و اندیکاتور

اکسپرت یا همان ربات معامله گر که با توجه به دستورات تریدرهای معاملات را مدیرت می‌کند و به خرید و فروش نیز اقدام می‌کند در نتیجه اندیکاتور و اکسپرت هر دوتاشون برای راحت شدن کار تریدرها برنامه ریزی شده‌اند در نتیجه تریدرها می‌توانند استراتژی معاملاتی خود را به اکسپرت تبدیل کنند و با این کار معاملاتی اتوماتیک با بهره بالا خواهند داشت.
باید به خاطر داشته باشید که یک اکسپرت به تنهایی مهجره نمی‌کند. در این مقاله سعی کردیم به سوال شما یعنی تفاوت اکسپرت و اندیکاتور چیست؟ پاسخ بدهیم. شما برای رسیدن به پاسخ این سوال باید با هرکدام به طور جداگانه آشنا شوید و سپس تفاوت آن‌ها را آنالیز کنید.
اکسپورت‌ها و اندیکاتورها از هوش انسانی برخوردار نیستند و مطابق دستورات برنامه نویسی کارها را انجام می‌دهند پس نمی‌شود به طور صد در صد به هردو آن‌ها اعتماد کرد، خروجی و نتایج آن‌ها بر روی نمادها و جفت ارزها متفاوت است.

لینک های مهم

مطالب مرتبط
botcrypto dackeh - معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال

معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال

معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه امروز میخوام معرفی بهترین ربات های معامله […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
servise expert dackeh - معرفی سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور

معرفی سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور

معرفی خدمات سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور معرفی یکی از بهترین خدمات سفارش ساخت اکسپرت و […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
Xauusd dackeh - با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا منفجر کن!

با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا منفجر کن!

با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا XAUUSD منفجر کن! خب خب، امروز بحث شیرین و دلچسبی داریم […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

2 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید