پردازش اطلاعات مالی دکه
منو موبایل

پردازش اطلاعات مالی دکه

فاکتورهای اصلی ساخت یا خرید اکسپرت معاملاتی سودآور

فاکتورهای مهم و اصلی ساخت اکسپرت معاملاتی سودآور

از فاکتور های اصلی ساخت یک اکسپرت معاملاتی می‌توان به زبان برنامه نویسی آن اشاره کرد شما برای ساخت اکسپرت باید به زبان برنامه نویسی MQL تسلط داشته باشید و علاوه بر این زبان شما به ابزار و محیط برنامه نویسی باید مسلط باشید. اکسپرت‌ ها همانند ربات‌ های معامله گر برای شما کار می‌کنند و خروجی آن‌ها طبق برنامه‌ای است که برای آن‌ها نوشته می‌شود. در ادامه با پردازش اطلاعات مالی دکه همراه باشید، تا با مبحث فاکتورهای اصلی و مهم ساخت اکسپرت معاملاتی سودآور یا همان ربات های معامله گر و همچنین نکات مهم بررسی آنها بیشتر آشنا شوید.

۱٫ فاکتور اصلی و مهم ساخت اکسپرت : بررسی بک تست معاملات

  • برای ساخت یا خرید ربات معامله گر یا همان اکسپرت اولین فاکتور اصلی و مهمی که باید بررسی کنید، بررسی بک تست معاملات ربات است، که آیا خوب بوده یا نه، ضررده بوده یا سودده. یه معاملات بک تست در نرم افزار استراتژی کوانت

۲٫ فاکتور مهم بعدی ساخت اکسپرت : بررسی استراتژی معاملاتی

  • برای که بدونیم یک ربات معامله گر سودآور است یا نه باید حتما استراتژی معاملاتی بکار رفته شده در اکسپرت بررسی کنیم، بررسی استراتژی معاملاتی یکی از دیگر فاکتورهای اصلی است. همان طور که در تصویر پایین مشخص است در سورس کد نوشته شده است. Trading Signals و Long Entry بخشی از استراتژی معاملاتی تعریف شده را نمایش میدهد.

 

۳٫ فاکتور مهم اصلی ساخت ربات معامله گر  : بررسی نقاط ورود و خروج معاملات

یکی دیگر از مباحث جذاب فاکتورهای اصلی و مهم یک اکسپرت سودآور بررسی نقاط ورود و خروج معاملات انجام شده در بک تست یا آینده بازار می باشد، همانطور که در تصویر مشخص است، معاملاتی انجام شده که شما می توانید اکسپرت خودتون به همین شکل رصد کنید که آیا اعتبار لازم دارد یا خیر.

۴٫ فاکتور آخر مهم و اصلی ساخت اکسپرت : بررسی دیتا اطلاعات قیمتی سهم

ببینید اصولا اکسپرت ها یا تک سهم ساخته می شوند یا مولتی سهم هستند، می تونید با بررسی دیتا اطلاعات قیمتی سهم خیلی راحت از اعتبار اون اکسپرت باخبر باشید و اصولا اکسپرتی موفق و سودآور است که همیشه درحال آپدیت شدن و رفع نقص هاش است. من در تصویر زیر یک نمونه از بررسی دیتا قیمتی به نمایش گذاشتم حتما ببین. تاریخ نوشته از ۲۰۲۰٫۱۰٫۱۷ تا ۲۰۲۱٫۱۰٫۱۷ یعنی این اکسپرت براساس این تاریخ یکساله ساخته شده است.

کلام اخر

سعی کردیم در این مقاله بصورت کوتاه ولی جامع نکات مهم و اصلی ساخت یک اکسپرت سودآور بگیم، پردازش اطلاعات مالی دکه ، مرجع ساخت اکسپرت معاملاتی و آموزش ساخت ربات های معامله گر در ایران است، می توانید از خدمات ما به نحواحسن استفاده کنید. چندتا لینکم پایین گذاشتم بکارت میاد. راستی این مقاله براساس آخرین قواعد متاتریدر ساخته شده است.

لینک های مهم

مطالب مرتبط
botcrypto dackeh - معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال

معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال

معرفی بهترین ربات های معامله گر ارزدیجیتال سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه امروز میخوام معرفی بهترین ربات های معامله […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
servise expert dackeh - معرفی سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور

معرفی سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور

معرفی خدمات سفارش ساخت اکسپرت و ربات های معامله گر سودآور معرفی یکی از بهترین خدمات سفارش ساخت اکسپرت و […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
Xauusd dackeh - با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا منفجر کن!

با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا منفجر کن!

با این ربات معامله گر فارکس جفت ارز طلا XAUUSD منفجر کن! خب خب، امروز بحث شیرین و دلچسبی داریم […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید